روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش جالب گل‌محمدی به میزبانی قطری‌ها و دیدار با التعاون از منبع برنا. "

واکنش جالب گل‌محمدی به میزبانی قطری‌ها و دیدار با التعاون

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری شرکت کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یحیی گل محمدی در ابتدای نشست خبری دیدار پرسپولیس و التعاون گفت: از فدراسیون قطر برای میزبانی تشکر می کنم و فکر کنم این بهترین راه برای ادامه مسابقات بود و از این بابت خوشحالم. می دانم که فردا بازی مهمی در پیش داریم و این شبیه یک بازی فینال برای ماست. هر 4 بازی مثل فینال است و انگیزه زیادی داریم. بازیکنان من روحیه بزرگی دارند که در پرسپولیس موفق باشند. در چند روز گذشته تمرینات خوبی داشتیم.او ادامه داد: ما به عنوان مربی و بازیکنان پرسپولیس انگیزه لازم برای حضور قدرتمند در این رقابت ها را داریم و خیلی خوب می دانیم دیدار با التعاون آسان نیست و تیم های رقیب ما در پرسپولیس در این گروه همه قدرتمند هستند و سطح بالایی دارند. همچنان که می دانید پرسپولیس هواداران بسیاری دارد. آنها عاشق حضور در این رقابت ها هستند ولی به دلیل شرایط کرونایی از حمایت هواداران خود محروم هستیم و با این وجود هواداران بیشمار پرسپولیس به ما انگیزه می دهند و برای شادی آنها تمام تلاش خود را در زمین انجام می دهیم.یحیی تصریح کرد: درست است که دو بازیکن از دست دادیم اما چند بازیکن خوب خریدیم که عاشق پرسپولیس هستند. ما باید هماهنگ تر شویم اما بازیکنان من روحیه بزرگی دارند که در پرسپولیس موفق باشند. در چند روز گذشته تمرینات خوبی داشتیم. به این بازی خیلی امیدوارم و چیزی که اهمیت دارد این است که بدانم بازیکنانم با تمام توان برای پیروزی تلاش می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش جالب گل‌محمدی به میزبانی قطری‌ها و دیدار با التعاون از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×