روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترس پرسپولیسی‌ها از مرد عمانی دیدار با التعاون! از منبع برنا. "

ترس پرسپولیسی‌ها از مرد عمانی دیدار با التعاون!

در حالی احمد الکاف به عنوان داور بازی پرسپولیس - التعاون انتخاب شد که این داور برای پرسپولیسی ها خاطرات خوبی را ندارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ این داور اهل کشور عمان در دیدارهای قبلی که برای پرسپولیس سوت زده است، قضاوت های نامتعادلی را داشته است. احمد الکاف همان داوری است در فصل 2018 رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دیدار سرخ پوشان در برابر الهلال در بازی برگشت را قضاوت کرد.پرسپولیس در دیدار رفت با دریافت 4 گل از تیم قدرتمند الهلال خورده بود برای جبران در بازی برگشت امید زیادی داشت و در شرایطی که با تک گل گادوین منشا از حریف خود جلو افتاده بود، در دقیقه 30 احمد الکاف داور عمانی برخورد محمد انصاری با مهاجم الهلال که بیرون از محوطه جریمه پرسپولیس رخ داده بود را پنالتی به سود الهلالی ها اعلام کرد و در حالی که یک پنالتی مسلم روی وحید امیری را نادیده گرفته بود و گل آفساید الهلالی ها را مردود اعلام نکرد، قضاوت نامتعادلی را برای پرسپولیسی ها داشت تا در نهایت پرسپولیس نتواند به مرحله بعد صعود کند.حالا در آستانه بازی التعاون، پرسپولیسی ها که خاطره خوشی از داوری این داور عمانی ندارند، امیدوار هستند که این بار اسیر اشتباهات عجیب الکاف نشوند!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترس پرسپولیسی‌ها از مرد عمانی دیدار با التعاون! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×