روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " طلسم یک پرسپولیسی ادامه پیدا می‌کند؟ از منبع برنا. "

طلسم یک پرسپولیسی ادامه پیدا می‌کند؟

این طور که از شواهد و قرائن پیداست طلسم بازیکن خارجی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در بازی برابر التعاون نیز ادامه خوادهد داشت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پرسپولیس در حالی باید برابر التعاون به میدان برود که از قطر خبر می رسد احتمال حضور رادوشوویچ در ترکیب سرخ ها کم است و طبق شنیده ها قرار است حامد لک اولین بازی رسمی خود را در این دیدار انجام دهد. اگر این اتفاق رخ دهد و حامد لک از سوی کادرفنی برای حفاظت از دروازه سرخ ها انتخاب شود، می توان گفت طللسم آسیایی گلر کروات پرسپولیس همچنان ادامه دار خواهد ماند.در حالی که رادوشوویچ 4 فصل حضور در پرسپولیس را پشت سر می گذارد، هنوز در لیگ قهرمانان آسیا برای سرخ ها به میدان نرفته و در تمام بازی های فصل های گذشته لیگ قهرمانان این وظیفه و مسوولیت برعهده علیرضا بیرانوند بود. رادو امیدوار بود با جدایی بیرانوند و پوشیدن پیراهن شماره یک، شانس حضور در لیگ قهرمانان با پرسپولیس را به دست آورد اما فعلا که طلسم نیمکت نشینی های او در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دار است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " طلسم یک پرسپولیسی ادامه پیدا می‌کند؟ از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×