روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با 6 تغییر روبروی التعاون! از منبع برنا. "

پرسپولیس با 6 تغییر روبروی التعاون!

گل محمدی ترکیب تیمش برابر التعاون را با 6 تغییر نسبت به بازی اول تیمش در لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری به میدان می فرستد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اولین بازی این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی با دیدار پرسپولیس و الدحیل در 22 بهمن ماه سال 98 برای یحیی گل محمدی آغاز شد که شیوع بیماری کرونا این بازی ها را بن تعویق انداخت. بر این اساس پرسپولیس نسبت به دیدار اول خود در این تورنمنت امشب با 6 تغییر نسبت به بازی اول خود به میدان می رود.در بازی اول سرخ ها در حالی برابر حریف قطری خود به میدان رفتند که یحیی گل محمدی در آن دیدار علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، محمد نادری، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی و علی علیپور را در ترکیب اصلی تیمش به میدان فرستاد که درحال حاضر غیبت این نفرات در بازی امشب قطعی است. ترابی، بیرانوند و علیپور که یاران جدا شده پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هستند و نفراتی چون نادری، شیری و ربیع خواه نیز به خاطر مصدومیت به قطر نرفته اند تا شانسی برای حضور دوباره در ترکیب سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا را نداشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با 6 تغییر روبروی التعاون! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×