روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • التعاون حرفی برای گفتن نداشت/ پرسپولیس شانس داشت بیشتر از یک گل می‌زد/ حق به حقدار رسید

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " التعاون حرفی برای گفتن نداشت/ پرسپولیس شانس داشت بیشتر از یک گل می‌زد/ حق به حقدار رسید از منبع برنا. "

التعاون حرفی برای گفتن نداشت/ پرسپولیس شانس داشت بیشتر از یک گل می‌زد/ حق به حقدار رسید

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در بازی برابر التعاون خیلی حرفه ای کار کرد و اگر شانس با این تیم یار بود می توانست گل های بیشتری را در این دیدار به ثمر برساند.

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به پیروزی پرسپولیس در برابر التعاون اظهار داشت: بچه ها در این دیدار خیلی حرفه ای کار کردند و با دوندگی خوبی که در طول 90 دقیقه داشتند، اجازه تمرکز و بازی سازی را از حریف گرفتند. سرعت مناسب و کار تیمی خوب پرسپولیسی ها باعث شد در نهایت برنده این دیدار باشند.کاپیتان سال های دور پرسپولیس افزود:غیر از گلی که بشار از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند این دیدار می توانست گل های دیگری را هم برای پرسپولیس داشته باشد که 2 توپ خطرناک بازیکنان به تیر خورد و این نشان از این بود که ابتکار عمل کامل بازی در دست ما بود. نکته مثبت کار پرسپولیس در این دیدار، این موضوع بود که تیم پس از زدن گل خیلی خوب توپ را در زمین به گردش درآورد و تغییر فضاها و همین طور برنامه ریزی روی ضدحملات باعث شده بود التعاونی ها حرفی برای گفتن نداشته باشند.پنجعلی با اشاره به این موضوع که شجاع و رسن بهترین بازیکنان پرسپولیس در این دیدار بودند، در خصوص بازگشت سیدجلال به ترکیب تصریح کرد: حسینی خیلی خوب کار کرد و رهبری خوبی در زمین داشت و کمک زیادی به ایجاد نظم در خط دفاعی کرد.او در پایان به خبرنگار برنا گفت: در مجموع حق به حقدار رسید و تیم پرسپولیس توانست مزد زحمات و برتری اش را در این دیدار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " التعاون حرفی برای گفتن نداشت/ پرسپولیس شانس داشت بیشتر از یک گل می‌زد/ حق به حقدار رسید از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×