روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی پرسپولیس کاملا درست بود اما.../ این دیدار باید 2 اخراجی می‌داشت! از منبع برنا. "

پنالتی پرسپولیس کاملا درست بود اما.../ این دیدار باید 2 اخراجی می‌داشت!

کارشناس داوری کشورمان در خصوص قضاوت تیم داوری بازی پرسپولیس برابر التعاون توضیحاتی را ارائه کرد.

نوذر رودنیل در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به قصاوت مهند قاسم داور عراقی و همکارانش در بازی پرسولیس و التعاون اظهار داشت: انتخاب داور عربی برای بازی هایی که یک سمت آن تیمی عرب زبان است، اتفاق عجیبی است که نباید در این سطح از رقابت های فوتبال رخ بدهد. در این چنین دیداری همه کادر و بازیکنان یک تیم زبان داور را متوجه می شوند، مثل بازیکنان تیم التعاون اما از پرسپولیسی ها فقط 2 بازیکن(بشار و آل کثیر) بر زبان عربی تسلط داشتند و این موضوع می تواند شائبه هایی را ایجاد کند و ذهنیت هایی را به وجود آورداین کارشناس داوری در خصوص عملکرد کلی این داور تصریح کرد: کلیه خطاها و اخطارها درست بود. داور در این دیدار جای گیری و دوندگی خوبی داشت اما در یکی دو صحنه می بایست از کارت های رنگی اش استفاده می کرد.او در ادامه دقایق حساس این دیدار را این گونه تشریح کرد و گفت: در دقیقه 17 شماره 12 التعاون روی سیدجلال حسینی مرتکب خطا شد و باید با کارت زرد جریمه می شد. دقیقه 30 اتفاقی که بیرون از محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد، هند نبود. طبق قانون جدید اگر توپ به سینه یا سر بازیکن برخورد کرده و در ادامه در شرایط طببیعی دست با آن برخورد کند، هند نیست که داور به خوبی این صحنه را قضاوت کرداین کارشناس داوری خاطرنشان کرد: دقیقه 44 بازیکن التعاون خطایی را روی سرلک انجام داد که مستحق دریافت کارت بود اما داور از دادن کارت به او خودداری کرد.رودنیل در خصوص یکی از حساس ترین صحنه های این دیدار به خبرنگار برنا گفت: در دقیقه 48 اعلام پنالتی روی آل کثیر کاملا درست و قانونی بود اما باید داور به بازیکن خاطی کارت قرمز نشان می داد و او را از زمین اخراج می کرد ولی حتی کارت زرد هم نداد!او افزود: در دقیقه 64 شماره 17 باید به خاطر خطایی که روی بشار مرتکب شد، با کارت قرمز جریمه می شد اما این اتفاق رخ نداد. ضمن این که در دقیقه 2+90 بازیکن التعاون خطای واضحی را روی سیدجلال مرتکب شد که بازهم بازیکنی از التعاون مستحق دریافت کارت زرد دیگری بود که دواور از دادن آن خودداری کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی پرسپولیس کاملا درست بود اما.../ این دیدار باید 2 اخراجی می‌داشت! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×