روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • باید دست به دست هم داد تا مشکلات حل شود/ این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست!

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید دست به دست هم داد تا مشکلات حل شود/ این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست! از منبع برنا. "

باید دست به دست هم داد تا مشکلات حل شود/ این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست!

سرپرست سابق پرسپولیس هواداران را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست با صبر منتظر رسیدن اخبار خوب از باشگاه پرسپولیس باشند.

محمود خوردبین در گفت وگو با خبرنگارگروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به اوضاع حاکم بر پرسپولیس اظهار داشت:نمی دانم چرا این وضعیت برای پرسپولیس پیش آمده است. مدیریت باشگاه باید تیم را جمع و جور کند. به هر حال بازیکنی که فصل پرفشار را با نتایج خوب به پایان رسانده، طبیعی است که حقش را می خواهد. باید در این خصوص صحبت شود تا با همفکری این مشکلات که همگی از مسائل مالی نشات می گیرد، حل شود.او در ادامه افزود:این مسائل برای تیم که تا فینال آسیا و یک قدمی قهرمانی پیش رفته نه خوب است و نه طبیعی؛ به اعتقاد من کسانی که متولی پرسپولیس هستند باید به این موضوع ورود کنند. از شخص وزیر گرفته تا ارکان بعدی باید دست به دست هم داده تا مشکلات حل و فصل شود. بازیکنان در این مدت علاقه و تعصب شان را به پرسپولیس ثابت کرده اند و چیزی اضافه نخواستند، پس باید دست به دست داد تا مشکلات برطرف شود.سرپرست سابق پرسپولیس با دعوت هواداران به آرامش تاکید کرد: هواداران باید خیلی هوشیار باشند و آرامش خود را حفظ کنند. با آرامش مشکلات حل می شود. عزم برای حل آن وجود دارد و امیدوارم نگرانی هواداران هرچه زودتر مرتفع شود. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید دست به دست هم داد تا مشکلات حل شود/ این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×