روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پشت پرده جدایی رسن از پرسپولیس ! از منبع برنا. "

پشت پرده جدایی رسن از پرسپولیس !

بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس در حالی ساز جدایی اش از جمع سرخ ها را کوک کرده است که دلیل اصلی تردید او برای ادامه همکاری با پرسپولیس مشخص شده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بشار رسن که گفته می شد تا پولش ران گیرد حاضر به بازگشت به تهران نیست در شرایط بازگشت بی سر و صدایی به ایران داشت که درست ساعاتی پس از ورودش به تهران به باشگاه رفت و پای میز مذاکره با مدیران باشگاه نشست.برخی نزدیکان بشار می گوید علت اصلی موضوعی که او را به جدایی از پرسپولیس ترغیب کرده است، مبلغ اغواکننده ای است که از سوی قطری ها به ستاره عراقی پرسپولیس پیشنهاد شده است. شنیده ها از این حکایت دارند علاوه بر رقم پیشنهادی بالایی که او از سوی قطری ها دریافت کرده است، مسوولان قطری به او اعلام کرده اند حاضرند بخش زیادی از این قرارداد را به طور نقد به او پرداخت کنند. این در حالی است برخی آپشن های پیشنهادی از سوی قطری ها نیز برای او در نظر گرفته شده است که می تواند برای هر بازیکنی جذاب باشد.با این حال پاک شدن استوری جنجالی اخیری که بشار در فضای مجازی منتشر کرده است می تواند نشان از تردید این بازیکن برای جدایی از پرسپولیس باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پشت پرده جدایی رسن از پرسپولیس ! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×