روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با قرعه سختی روبه‌رو شدیم/ بیرانوند به زمین فوتبال برمی‌گردد از منبع برنا. "

با قرعه سختی روبه‌رو شدیم/ بیرانوند به زمین فوتبال برمی‌گردد

مصطفی سلیمانی در رابطه با نتایج بیستمین دوره قرعه کشی لیگ برتر گفت: نفت مسجدسلیمان در 5 هفته ابتدایی مسابقات لیگ برتر با تیم های مطرح تراکتور، سپاهان و پرسپولیس بازی دارد.

مصطفی سلیمانی، معاون ورزشی باشگاه نفت مسجدسلیمان، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در رابطه با قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر گفت: با توجه به شرایطی که ویروس کرونا به وجود آورده مراسم قرعه کشی به بهترین نحو برگزار شد و مشکل و ایرادی به نحوه برگزاری آن وارد نیست.او در خصوص اینکه کدام تیم ها به قرعه نفت مسجدسلیمان در آمده اند عنوان کرد: در 5 هفته ابتدایی با تیم های تراکتور، سپاهان و پرسپولیس بازی داریم و با توجه به اینکه ما تمرینات بدنسازی تمرین را نسبت به باقی تیم ها دیر شروع کرده ایم مقابل حریفان خود بازی سختی خواهیم داشت.سلیمانی درباره دربی فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان بیان کرد: این دو دربی همیشه جزو جذاب ترین شهرآوردها بوده است. هر دو تیم با بازی خوبی که دارند همیشه شرافت بازی خوزستان را مردم ایران نشان داده اند.معاون ورزشی باشگاه نفت مسجدسلیمان در رابطه با آخرین وضعیت این تیم توضیح داد: تیم ما مدت زمان کوتاهی است که شکل گرفته، متاسفانه کارشکنی و سنگ اندازی بسیاری افراد موجب شده تا ما از فعالیت خود عقب بمانیم اما با تلاش های شبانه روزی مسئولین به خصوص ورناصری، نماینده مجلس شورای اسلامی، شرایط برای حل مشکلات و پیشرفت مهیا خواهد شد، همچنین مجتبی حسینی، سرمربی تیم، با قوا کامل به کار خود ادامه می دهد تا بتوانیم تیم را با عملکردی آبرومند در شان نفت مسجدسلیمان روانه زمین مسابقات کنیم.سلیمانی درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند توضیح داد: بیرانوند با وجود مصدومیت جزیی که پیدا کرده است، شرایط جسمانی مطلوبی دارد و تمرینات خود را از هفته آینده آغاز می کند و با آمادگی بیشتر از گذشته حضور پرقدرت خود را به نمایش بگذارد. 3

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با قرعه سختی روبه‌رو شدیم/ بیرانوند به زمین فوتبال برمی‌گردد از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×