روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید حرمت پرسپولیس حفظ شود/ هیاهو مشکلات را حل نمی‌کند از منبع برنا. "

باید حرمت پرسپولیس حفظ شود/ هیاهو مشکلات را حل نمی‌کند

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است با آرامش باید به حل مشکلات این تیم کمک کرد و با هیاهو هیچ چیز درست نمی شود.

رحیم یوسفی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با اشاره به مشکلات اخیر سرخ پوشان گفت: به نظرم شیوه اعتراض بازیکنان برای دریافت مطالبات شان درست نیست و نباید اجازه دهند این موضوع برای تیم حاشیه جدیدی را ایجاد کند.او افزود: در زمان های قبل هم تاخیر در پرداخت بازیکنان بوده. در زمان ما اگر این مشکل به وجود می آمد، بچه ها سکوت می کردند و اجازه نمی داند این جریانات بیرون منتقل شود.پیشکسوت پرسپولیس در مورد اعتراض برخی بازیکنان و تهدیدشان به جدایی و فسخ قراردادشان با پرسپولیس گفت: بازیکنان هم باید حق و حقوقش را بگیرند اما این کار، کار درستی نیست. بالاخره باید احترام به باشگاه و هواداران حفظ شود. پرداختی های باشگاه دیر یا زود انجام می شود و باید به احترام هواداران که در غم و شادی کنار تیم و بازیکنان هستند، حفظ شود. بازیکنان نباید کاری کنند که هواداران در این شرایط نگران تیم و آینده اش باشند.یوسفی ادامه داد: بوسیدن بر پیراهن و این که مدام بگویند عاشق پرسپولیس هستیم که کافی نیست. بهتر است به هواداران و بزرگترهای مجموعه احترام بگذارید و سکوت کنید. مطمئن باشید بالاخره به پول تان می رسید. جای قدیمی ها بودید که پول هم نمی گرفتند اما سرشان را جلوی توپ می گذاشتند، بودید چه کار می کردید؟!پیشکسوت سرخ ها تصریح کرد: حرمت پرسپولیس بالاتر از این حرف هاست. همه باید به حرمت این تیم هم که شده کمی صبر و تحمل مان را بالا ببریم. هواداران هم باید به تیم آرامش بدهند و از هیاهو بپرهیزند چراکه این شیوه اعتراض ها بیشتر برای باشگاه حاشیه ایجاد می کند. پرسپولیس همیشه این مشکلات را داشته و نباید اجازه بدهیم به خاطر این گونه مسائل حرمت پرسپولیس زیر سوال برود. 3

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید حرمت پرسپولیس حفظ شود/ هیاهو مشکلات را حل نمی‌کند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×