روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خط و نشان بیجینگ گوان برای پرسپولیس از منبع برنا. "

خط و نشان بیجینگ گوان برای پرسپولیس

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با پنجمین بُرد متوالی بیجینگ گوان چین و قطعی شدن صعود تیم اولسان هیوندای کره جنوبی ادامه یافت.

به گزارش برنا، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به میزبانی دوحه در حال برگزاری است.امروز، اف.سی.توکیو از ژاپن و اولسان هیوندای از کره جنوبی در دیدار مهم از گروه F به مصاف هم رفتند که اولسان به برتری ۲ بر یک دست یافت تا با ۱۳ امتیاز صعودش را قطعی کند. نماینده ژاپن هم هفت امتیازی باقی ماند.از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه و در همین گروه، پرث گلوری استرالیا که شانسی برای صعود ندارد با شانگهای شنهوا چین روبرو می شود.همچنین امروز و از گروه E، بیجینگ گوان چین که پیش از این صعودش را قطعی کرده بود مقابل اف.سی.سئول از کره جنوبی به برتری سه بر یک رسید تا با پنجمین بُرد متوالی، برای حریفان خط ونشان بکشد. از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه و در دیگر دیدار این گروه، چیانگرای تایلند با ملبورن ویکتوری استرالیا رقابت می کند.پیش از این و در منطقه غرب تیم پرسپولیس ایران با برتری مقابل حریفان به فینال رسیده بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خط و نشان بیجینگ گوان برای پرسپولیس از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×