روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • درست نیست استقلال را از قبل برنده دربی بدانیم/ دروازه و خط حمله نقطه قوت آبی ها است

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درست نیست استقلال را از قبل برنده دربی بدانیم/ دروازه و خط حمله نقطه قوت آبی ها است از منبع برنا. "

درست نیست استقلال را از قبل برنده دربی بدانیم/ دروازه و خط حمله نقطه قوت آبی ها است

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: همین حرف ها که برخی از کارشناسان می زنند و استقلال را برنده دربی می دانند می تواند تاثیر منفی روی این تیم بگذارد و در تیم مقابل هم انگیزه ایجاد کند.

صادق ورمزیار، بازیکن و رئیس اسبق آکادمی استقلال، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص دربی 94 اظهار داشت: هم سابقه بازیگری در دربی 94 را دارم هم سابقه مربیگری و به خوبی می دانم که این بازی از چه حساسیتی برخوردار است و اصلا قابل قیاس با دیدارهای دیگر نیست. برنده این بازی را اصلا نمی توان پیش بینی کرد چون شرایط خاصی دارد و همه چیز بستگی به اتفاقاتی دارد که در 90 دقیقه رخ می دهد. اینکه الان برخی استقلال را برنده دربی می دانند هم اصلا درست نیست. شاید استقلال از نظر شرایط روحی و نتایج خوبی که گرفته روی کاغذ وضعیت بهتری داشته باشد اما بحث مهمی که در دربی وجود دارد انگیزه برای بردن است. هر تیمی که بتواند این انگیزه را در خود ایجاد کند و با تمام وجود به میدان برود می تواند بر بقیه فاکتورها غلبه کند و برنده دربی شود.او ادامه داد: درست است که استقلال صدرنشین است و نتایج خوبی هم گرفته اما یکی از عواملی که می تواند باعث شکست استقلال در دربی شود همین حس از قبل برنده بودن است. همین حرف ها که برخی از کارشناسان می زنند و استقلال را برنده دربی می دانند می تواند تاثیر منفی روی این تیم بگذارد و در تیم مقابل هم انگیزه ایجاد کند. در واقع انگیزه تیم ها می تواند موثرتر از مهره ها و نتایج و جایگاه تیم ها در جدول باشد و نتیجه را تعیین کند. الان همه می گویند شرایط استقلال از نظر فنی و روحی بهتر از پرسپولیس است و احتمالا استقلال برنده دربی خواهد بود که همین حرف ها انگیزه زیادی در پرسپولیسی ها ایجاد می کند و باعث می شود انگیزه برای بردن بر همه فاکتورهای مثبت استقلال غلبه کند. ناخودآگاه وقتی تیمی را از قبل در دربی بازنده بدانیم آن تیم انگیزه بیشتری برای پیروزی خواهد داشت تا پیش بینی ها را به هم بزند به همین دلیل من نمی خواهم استقلال را برنده این بازی بدانم.مربی اسبق استقلال درباره نقطه قوت آبی ها گفت: نقطه قوت استقلال شرایط روحی و روانی اش است که به بازیکنان اعتماد به نفس داده است. در بحث فنی هم دروازه و خط حمله را نقطه قوت استقلال می دانم که می تواند در پیروزی مقابل پرسپولیس تاثیرگذار باشد.ورمزیار با اشاره به اینکه همه اعضای کادر فنی استقلال در دربی بازی کرده و موفق به گلزنی هم شده اند، افزود: این نکته مثبت کادر فنی استقلال است که می تواند از نظر آموزشی برای بازیکنان مفید باشد. مربی که دربی را از نزدیک دیده و لمس کرده می تواند تجربیاتش را به بازیکنان منتقل کند و به آنها کمک کند فضای این بازی مهم را درک کنند.پیشکسوت استقلال درباره اینکه آیا برد در دربی قهرمانی یک تیم را تضمین می کند یا نه گفت: این طور نیست و برد در دربی ضامن قهرمانی تیم برنده نخواهد بود چون هنوز بازی های زیادی باقی مانده و ثبات در کسب نتایج خوب می تواند بیشتر از هر چیز دیگری به قهرمانی یک تیم کمک کند. البته باخت در دربی برای بازنده تبعاتی دارد اما اینکه هر تیمی دربی را ببرد قهرمان می شود فرضیه درستی نیست. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درست نیست استقلال را از قبل برنده دربی بدانیم/ دروازه و خط حمله نقطه قوت آبی ها است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×