روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • عبدی گل می‌زند و فشار از روی مهاجمان برداشته می‌شود/ پرسپولیس برنده دربی است

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدی گل می‌زند و فشار از روی مهاجمان برداشته می‌شود/ پرسپولیس برنده دربی است از منبع برنا. "

عبدی گل می‌زند و فشار از روی مهاجمان برداشته می‌شود/ پرسپولیس برنده دربی است

بازیکن اسبق پرسپولیس اعلام کرد در دربی پیش روی تیم گل محمدی از شانس بالایی برای پیروزی برخوردار است.

مرتضی کرمانی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه دربی 94 اظهار داشت:اگرچه پرسپولیس در بازی های اخیرش به 3 تساوی متوالی دست پیدا کرده اما شرایط دربی با بازی های دیگر متفاوت است و اعتقاد دارم این تیم می تواند برنده بازی برابر استقلال باشد.مهاجم اسبق پرسپولیس تاکید کرد: دربی یک بازی خاص است و من فکر می کنم پرسپولیس این پتاسیل را دارد که با استفاده از درایت کادر فنی و توانایی های بازیکنانش با پیروزی در این دیدار به تساوی های اخیرش پایان دهد.پیشکسوت پرسپولیس درخصوص شرایط فنی این دیدار تصریح کرد: هم پرسپولیس و هم استقلال در بازی های اخیر خود نمایش های خوبی را از خود نشان داده اند و اگر سرمربیان این تیم ها در دربی هم روند اخیر خود را ادامه دهند، می توان امیدوار بود که دربی پیش روی، مسابقه جذابی از کار در آید.کرمانی مقدم درمورد انتقاداتی که این روزها به خط حمله پرسپولیس وارد می شود نیز گفت: در بازی های قبلی مهاجمان پرسپولیس در امر گلزنی موفق عمل نکرده اند و هیمن موضوع باعث شده فشار روحی زیادی برای آنها ایجاد شود. فکر می کنم گل اول این فشار را برمی دارد و مهاجمان پرسپولیس انتظارات را برآورده نمی کنند. مهدی عبدی در دربی گلزنی می کند و نوار ناکامی های مهاجمان پرسپولیس پاره خواهد شد. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدی گل می‌زند و فشار از روی مهاجمان برداشته می‌شود/ پرسپولیس برنده دربی است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×