روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برهانی در آینده مربی بزرگی خواهد شد/ تاکتیک یحیی برای فکری ناشناخته نیست از منبع برنا. "

برهانی در آینده مربی بزرگی خواهد شد/ تاکتیک یحیی برای فکری ناشناخته نیست

مربی 17 ساله های تیم استقلال اعتقاد دارد اگر این تیم در دربی با شهامت بازی کند پیروز میدان خواهد شد.

مجتبی انصافی درخصوص دربی امیدها که به نفع تیم استقلال به پایان رسید به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: خارج از حساسیت ها و خارج از کری خوانی که بین دو تیم مخصوصا هوادارها وجود دارد از لحاظ فنی می توان گفت بار فنی بازی خوب بود و مربیان با برنامه وارد شده بودند و هر دو تیم سبک فوتبال خودشان را داشتند. پرسپولیس در نیمه اول بسته بازی می کرد و بیشتر از ضد حملات استفاده می کرد که به استقلال شوک وارد شد و یک گل خورد.او در این خصوص ادامه داد: نیمه دوم که نیمه مربیان بود با تدابیری که کادر فنی استقلال علی الخصوص سرمربی تیم یعنی آرش برهانی اندیشید موفق شدند به چیزی که می خواهند برسند و با دو گل پرسپولیس را شکست دهند. می توان گفت که استقلالی ها به نقاط ضعف خود پی بردند و آنان را پوشش دادند و از آن طرف نقاط ضعف پرسپولیس را پیدا کردند و توانستند به گل برسند. در کل بازی خوبی بود و جا دارد با آرش برهانی که یک مربی جوان است و با سبک جدیدی وارد فوتبال ایران شده تبریک بگویم و مطمئنم که او نه تنها برای امیدهای استقلال بلکه در آینده یک مربی بزرگ خواهد شد.انصافی درباره دربی امروز نظرش را اینگونه بیان کرد: فعلا شرایط استقلال خوب است و محمود فکری توانسته به این تیم نظم بدهد و تیم نتایج خوبی گرفته از آن طرف استخوان بندی و شکل تیم پرسپولیس به چندین سال قبل بر می گردد یعنی اینکه چندین سال است بازیکنانش در کنار هم کار می کنند و یکدیگر را می شناسند. بنابراین تاکتیک یحیی گل محمدی برای محمود فکری ناشناخته نیست و سرمربی استقلال می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.مربی 17 ساله های استقلال در پایان افزود: اگر بازیکنان استقلال شهامت لازم را داشته باشند مطمئن هستم که می توانند از دربی برنده بیرون بیایند و هوادارانش را خوشحال کنند. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برهانی در آینده مربی بزرگی خواهد شد/ تاکتیک یحیی برای فکری ناشناخته نیست از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×