روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تضعیف پرسپولیس درست نیست/ برد دربی راه قهرمانی را هموار می‌کند از منبع برنا. "

تضعیف پرسپولیس درست نیست/ برد دربی راه قهرمانی را هموار می‌کند

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران که الان در کسوت مربیگری قرار دارد می گوید تضعیف تیم پرسپولیس اصلا درست نیست.

هادی شکوری درخصوص دربی 94 به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: شاید این صحبت کلیشه ای باشد ولی همه می دانند که بحث دربی با سایر بازی ها متفاوت هست. اینکه پرسپولیس را تضعیف می کنند و می گویند این تیم روحیه ندارد اصلا درست نیست و حتی اگر شرایط برابر از نظر تعداد بازی وجود داشت باز هم این دیدار حساسیت های خودش را داشت.او در همین خصوص ادامه داد: امروز هر تیمی بتواند کمتر اشتباه کند و بیشتر از موقعیت هایش استفاده کند برنده خواهد شد ولی از آن طرف به خاطر حساسیتی که در این دیدار وجود دارد می تواند راه قهرمانی را برای هر تیمی که ببرد هموارتر کند.شکوری عنوان کرد: امیدوارم استقلال در این بازی بتواند از فرصت هایش بهتر استفاده کند چون بچه ها روند رو به رشدی را پیش گرفته اند. فکر می کنم تفکرات آقای فکری تازه در تیم غالب شده و امیدوارم استقلال با برد در دربی راه قهرمانی خود را در لیگ بیستم را هموارتر کند. 3

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تضعیف پرسپولیس درست نیست/ برد دربی راه قهرمانی را هموار می‌کند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×