روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود/ از 7 صبح در استادیوم بودم از منبع برنا. "

بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود/ از 7 صبح در استادیوم بودم

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: استرس هوادارها برای بازیکنان زیاد است. در دربی هایی که حاضر بودم، به عنوان هوادار از 7 صبح در استادیوم بودم. امروز فشار بر روی بازیکنان نیست و احتمالاً با کیفیت بیشتر بازی خواهند کرد.

به گزارش برنا؛ محمد نوری بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: شرایط دربی خاص است و جایگاه تیم ها در جدول نتیجه دربی را مشخص نمی کند. شرایط روز بازی نتیجه نهایی را تعیین می کند. آمادگی بدنی و شرایط روحی بازیکنان در روز بازی مهم است. نبود هواداران استرس بازیکنان را کاهش خواهد داد. هر دو تیم قوی هستند و ساختار دفاعی و حمله ای خوبی دارند. بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود. نوری اظهار داشت: من از ابتدا علاقه مند به پرسپولیس بودم و مهم نیست که دوستدار کدام تیم هستی. نکته مهم این است که پیراهن هر تیمی را پوشیدیم با تمام وجود برای آن تیم بازی کنیم. وی افزود: مهدی طارمی از روز اول به خوبی درخشید و بازی با کیفیتی داشت. پورتو تیم خوبی است که طارمی هم در آن به خوبی بازی می کند. در آینده حتماً در تیم های بهتر نیز بازی خواهد کرد. بازیکن سابق تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: گل محمدی و فکری هر دو بهترین ها بودند و در عرصه ملی و باشگاهی جز مربیان با اخلاق بودند. من معتقدم که پرسپولیس در سازمان دفاعی از استقلال قوی تر است. همچنین استقلال در بخش تهاجمی قوی تر است. نوری تأکید کرد: استرس هوادارها برای بازکنان زیاد است. در دربی هایی که حاضر بودم، به عنوان هوادار از 7 صبح در استادیوم بودم. امروز فشار بر روی بازیکنان نیست و احتمالاً با کیفیت بیشتر بازی خواهند کرد. این بازیکن سابق تیم پرسپولیس در پایان گفت: علی کریمی رزومه مشخصی دارد و علیه فساد کاملاً واضح صحبت می کند. یک بار هم کار به دست فوتبالی ها بدهند. مطمئناً موفق خواهند بود. کریمی و مهدوی کیا پتانسیل خدمت به فوتبال را دارند. خیلی ها با سابقه مدیریتی آمدند اما هیچ کمی نکردند. کریم خاک فوتبال را خورده است و حقش حضور در این جایگاه است. امروز پرسپولیس با نتیجه 0-2 یا 0-1 پیروز میدان خواهد بود. گفتنی است برنامه "یه روز تازه" مجله خبری صبحگاهی تهیه شده در گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ تا ۹ صبح با بخش های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای وحید رونقی، فریبا باقری، حافظ کاظم زاده، صدیقه مرادی و علی مرادخانی روی آنتن می رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود/ از 7 صبح در استادیوم بودم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×