روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در نیمه اول از منبع برنا. "

پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در نیمه اول

تیم فوتبال استقلال برنده نیمه اول در دربی 94 شد.

به گزارش برنا؛ دربی 94 پایتخت کاملا غافلگیرانه آغاز شد. درحالی که دو تیم داشتند یکدیگر را محک می زدند شوت ارسلان مطهری تبدیل به گل شد. درست در ثانیه 67 اشتباه و ناهماهنگی در خط دفاعی پرسپولیس فرصت خوبی برای استقلال و ارسلان مطهری به وجود آورد تا این مهاجم با شوت روی پای دیدنی توپ را با تور دروازه پرسپولیس آشنا کند.در ادامه بازی این پرسپولیس بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و استقلال تلاش می کرد روی ضد حمله ها موقعیت ایجاد کند.شوت احمد نوراللهی و ضربه سر مهدی عبدی در دقایق 19 و 24 خطرناک ترین موقعیت های پرسپولیس در نیمه اول بودنددر دقیقه 10 برخورد توپ با امیری در محوطه جریمه پرسپولیس روی ارسال نادری صحنه مشکوک به خطای هند پنالتی رقم زد که داور دستور به ادامه بازی داد و همین باعث شد محمود فکری اعتراضات تندی به داور بازی کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در نیمه اول از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×