روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی کامبک‌ها/ استقلال از شکست فرار کرد از منبع برنا. "

دربی کامبک‌ها/ استقلال از شکست فرار کرد

دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس به تساوی انجامید.

به گزارش برنا؛ عصر امروز در چارچوب بازی معوقه هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال، دو تیم استقلال و پرسپولیس ساعت 16:35 در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگران به مصاف هم رفتند.بازی در ابتدا با پاسکاری تیم استقلال آغاز شد و آبی پوشان با چند پاس به نیمه زمین پرسپولیس رسیدند و در دقیقه 2، ارسلان مطهری روی اشتباه مدافعان پرسپولیس به محوطه جریمه حریف رسید و موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. در ادامه بازیکنان پرسپولیس بعد از دریافت گل اول سعی کردند بازی را مدیریت کنند و با نفوذ به نیمه زمین حریف، موقعیت هایی روی دروازه استقلال ایجاد کنند اما تلاش آن ها راه به جایی نبرد. سرخ پوشان پایتخت در دقیقه 8 با نفوذ به محوطه جریمه استقلال سعی داشتند موقعیتی برای خود ایجاد کنند اما احمد نورالهی با برخورد به بازیکن استقلال، توپ را از دست داد. این درحالی بود که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به خطا داشتند. در دقیقه 10، تیم استقلال روی یک حمله به محوطه جریمه پرسپولیس آمد و محمد نادری سعی داشت توپ را به روی دروازه پرسپولیس ارسال کند اما توپ به وحید امیری برخورد کرد. بازیکنان استقلال در این صحنه اعتقاد به خطای هند داشتند. استقلال در ادامه بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و سعی کرد با حفظ توپ بازی را مدیریت کند.پرسپولیس در دقیقه 19 اولین موقعیت جدی خود را به دست آورد. نورالهی با نفوذ به محوطه جریمه استقلال، مهدی عبدی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. پرسپولیس به تعداد حملات خود اضافه کرد و در دقیقه 23 احمد نورالهی با حضور در محوطه جریمه استقلال فرصتی خوبی برای گلزنی پیدا کرد اما ضربه شوت این بازیکن با اختلافی کم، از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و استقلال سعی داشت با حفظ توپ و نیم نگاهی به ضدحمله ها، مدیریت بازی را در دست بگیرد. شاگردان یحیی گل محمدی سعی داشتند نیمه اول را با شکست به رختکن نروند و موقعیت های نصفه و نیمه ای برای خود ایجاد کردند اما فرصت های سرخ ها راه به جایی نبرد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، دو تیم بیشتر در میانه میدان حضور داشتند و در ادامه استقلال تلاش کرد با مدیریت بازی، نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود. نورالهی در دقیقه 45 و از پشت محوطه جریمه استقلال شوتی روانه دروازه حریف کرد که ضربه این بازیکن راه به جایی نبرد. در پایان تلاش پرسپولیس برای زدن گل تساوی نتیجه ای نداشت تا این بازی در پایان نیمه اول با برتری یک گله شاگردان محمود فکری به پایان برسد.در نیمه دوم

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی کامبک‌ها/ استقلال از شکست فرار کرد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×