روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم/ داور باید غلامی را اخراج می‌کرد از منبع برنا. "

می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم/ داور باید غلامی را اخراج می‌کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد شاگردانش تمجید کرد.

به گزارش برنا، یحیی گل محمدی در مورد تساوی در دربی سرخابی ها گفت: گل زود هنگام خوردیم اما بعد از این گل کنترل بازی در اختیار ما بود و موقعیت هم برای گل زدن داشتیم. در نیمه دوم هم جلو افتادیم اما بعدش می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما استفاده نکردیم. در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم. حق ما پیروزی بود و حتی با اختلاف یک گل ببریم اما در یک لحظه تمرکز لازم را نداشتیم و قایدی که یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده است از این موقعیت و غافلگیری استفاده کرد و به گل رسید.وی در مورد اینکه بعد از فینال آسیا هنوز پرسپولیس به خودش برنگشته است، گفت: متاسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد برنامه ریزی شده بود برای اینکه پرسپولیس را ضعیف کنند. بازیکنانمان را به راحتی از دست دادیم و هیچ اراده ای برای حفظ این بازیکنان وجود نداشت. توجیه شان این بود که رفتن یک بازیکن تاثیری در نتایج ندارد که خنده دار است. ایشان هنوز هم به عنوان رئیس هیات مدیره کار می کند و به ریش همه می خندد و هیچ کسی هم برخورد نمی کند.گل محمدی در مورد عملکرد داور گفت: عملکرد او خوب بود اما در صحنه ای که غلامی بازیکن ما را گرفت باید کارت قرمز می داد اما باید کارشناسان داوری در این مورد نظر بدهند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم/ داور باید غلامی را اخراج می‌کرد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×