روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی هیجان خاص خودش را داشت/ تلاش بازیکنانم ستودنی بود از منبع برنا. "

دربی هیجان خاص خودش را داشت/ تلاش بازیکنانم ستودنی بود

سرمربی تیم استقلال از عملکرد بازیکنان خود ابراز رضایت کرد.

به گزارش برنا، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان نود و چهارمین دربی پایتخت گفت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی خوبی بود. هر دو نیمه موقعیت های خوبی روی دروازه ها ایجاد شد. بازی چهار گل و هیجان خاص خودش را داشت. فکر می کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند. موقعیت های خوبی ایجاد شد. از بازیکنانم تشکر می کنم. یکسری اشتباهات در نیمه دوم داشتیم که منجر به دریافت گل شد. تلاش بازیکنانم ستودنی بود.سرمربی استقلال درباره تعویض هایش در دربی یادآور شد: از حریف جلو بودیم و می خواستیم گل را حفظ کنیم و موقعیت های بهتری کسب کنیم. می شد ما برنده بازی باشیم! فوتبال این طور نیست هر تیمی موقعیت بیشتری داشته باشد برنده شود. روی اشتباهات موقعیت های خوبی به حریف دادیم و کمی به هم ریختیم. می توانستیم از گلی که زدیم بهتر استفاده کنیم. شاید بازیکنانم بعد از گلی که زدند، ترسیدند و استرس گرفتند! در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم و می توانستیم گل را حفظ کنیم و برنده باشیم.فکری گفت: امسال تیم خوبی را شکل دادیم. در دربی این طور نیست که نتیجه بازی به نفع تیمی باشد که شرایط بهتری در جدول دارد. شاید نتیجه بازی برعکس شود. شاید بچه های ما فکر کردند بازی تمام شده است.وی درباره داوری رضا کرمانشاهی در این مسابقه، تصریح کرد: کرمانشاهی نیمه نخست کمی استرس داشت. به بازیکن ما کارت داد ولی به سیدجلال حسینی کارت نداد. یک مقدار نیمه اول داور استرس زیادی داشت و سوت هایی که می زد بیشتر به نفع پرسپولیس بود. جا دارد به تیم داوری خسته نباشید بگویم. امیدوارم توجه بیشتری به داوران بشود. ان شاءالله داوران زیادی را ببینیم که در میادین بین المللی سوت بزنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی هیجان خاص خودش را داشت/ تلاش بازیکنانم ستودنی بود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×