روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه ما قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر است از منبع برنا. "

برنامه ما قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر است

سرمربی امیدهای پرسپولیس به آینده این تیم امیدوار است.

به گزارش برنا، منصور هاشمی در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و پس از پیروزی پرگل تیمش اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. برای این بازی و دقایق مختلف آن استراتژی های مختلفی داشتیم که از آن جمله تلاش برای رسیدن به گل زود هنگام بود تا حریف از لاک دفاعی خارج شود. خوشحال هستیم که پیروزی پر گلی داشتیم. البته از سوی دیگر به خاطر جایگاهی که در این فصل در جدول داشتیم، شوکه هستیم.سرمربی امیدهای پرسپولیس ادامه داد: جایگاه فعلی تیم در جدول، بیانگر ظرفیت واقعی تیم نیست. شرایطی که در آن قرار داریم باعث شوکه شدن خودمان است. مساله این است که بچه ها، بازی های خوبی انجام دادند ولی از موقعیت های گلزنی استفاه نکردیم. به این شکل بود که با وجود برتری، بعضا ناکام ماندیم و امتیاز از دست دادیم.هاشمی اضافه کرد: برای بازی امروز در نهایت تاکتیک ها را تغییر دادیم و توانستیم آن چه در تمرینات دنبال کرده بودیم را انجام بدهیم. خوشبختانه نتیجه دلخواه به دست آمد و همین امر باعث شد تا برای نیمه دوم به تعدادی از بچه ها استراحت بدهیم و فرصت در اختیار نفرانی قرار بگیرد که کمتر شانس بازی داشته اند. امیدوارم با ادامه این روند، در بازی های آینده به نتایج خوبی برسیم و در نهایت جزو سه تیم اول باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه ما قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×