روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • سورپرایز در جنوب/ عبور ترسناک پرسپولیس از میدان مین/ بلندقامتان با سامورایی‌ها استارت می‌زنند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سورپرایز در جنوب/ عبور ترسناک پرسپولیس از میدان مین/ بلندقامتان با سامورایی‌ها استارت می‌زنند از منبع برنا. "

سورپرایز در جنوب/ عبور ترسناک پرسپولیس از میدان مین/ بلندقامتان با سامورایی‌ها استارت می‌زنند

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران اتفاق ویژه ای را در آبادان رقم زد.

به گزارش برنا؛ در هفته ای که گذشت شاهد اتفاقات بسیاری در ورزش بودیم که در این گزارش به مهم ترین رویدادها اشاره می شود.برنده هفته: پرسپولیس تهرانتیم فوتبال پرسپولیس تهران در بازی معوقه خود در مسابقات لیگ برتر میهمان تیم ذوب آهن اصفهان بود و توانست حریف خود را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهد تا 48 امتیازی شود و به علت تفاضل کمتر نسبت به تیم سپاهان در رتبه دوم جدول رده بندی باقی بماند.بازنده هفته: صنعت نفت آبادانتیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مسابقات لیگ برتر میزبان استقلال تهران بود و برابر حریف خود با یک گل شکست خورد تا نتواند از میهمان خود امتیاز بگیرد. صنعت نفت از 23 بازی صاحب 26 امتیاز شده و شرایط خیلی مطمئنی در جدول رده بندی ندارد.سرمربی هفته: یحیی گل محمدیتیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی از سد ذوب آهن اصفهان عبور کرد که نمی توان از تعویض های طلایی یحیی گل محمدی، سرمربی قرمزپوشان پایتخت در نیمه دوم به سادگی گذشت. یحیی در نیمه دوم با آوردن مهدی عبدی و شهریار مغانلو به زمین توانست ورق را به سود پرسپولیس بازگرداند و این دو مهاجم موفق شدند برای قرمزهای تهران گلزنی کنند.شوک هفته: اتفاقات اصفهانتیم فوتبال پرسپولیس در حالی راهی اصفهان شده بود که هنوز پس لرزه های اتفاقات دیدار اخیر سپاهان و پرسپولیس حس می شد. کاروان پرسپولیس در حالی که با دو دستگاه اتوبوس به سمت ورزشگاه فولادشهر در حرکت بودند، با پرتاب های نارنجک برخی افراد به سمت اتوبوس روبرو شدند که خوشبختانه این قضیه ختم به خیر شد.سورپرایز هفته: آرمان رمضانیآرمان رمضانی، مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که در تعطیلات نیم فصل از پرسپولیس جدا شد و لباس آبی را بر تن کرد، توانست در دیدار با صنعت نفت آبادان و در ثانیه های پایانی گل برتری استقلال را به ثمر برساند تا بعد از مدت ها اتفاق ویژه ای برای خودش و هواداران رقم بخورد.پیشنهاد هفته: لیگ ملت های والیبالمسابقات لیگ ملت های والیبال از روز جمعه به میزبانی ایتالیا آغاز می شود و تیم ملی کشورمان در نخستین بازی خود از ساعت 15:30 همین روز باید به مصاف تیم ملی ژاپن برود. سایر دیدارهای تیم ملی ایران هم به صورت متناوب در روزهای دیگر پیگیری خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سورپرایز در جنوب/ عبور ترسناک پرسپولیس از میدان مین/ بلندقامتان با سامورایی‌ها استارت می‌زنند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×