روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کپی‌برداری اسکوچیچ از روی دست گل‌محمدی؟! از منبع برنا. "

کپی‌برداری اسکوچیچ از روی دست گل‌محمدی؟!

پیش بینی می شود سرمربی کروات تیم ملی در بازی های حساس پیش روی تیم ملی از نسحه یحیی گل محمدی استفاده ببرد.

به گزارش برنا؛ اگرچه در لیست اخیری که دراگان اسکوچیچ برای بازی های مقدماتی جام جهانی در بحرین اعلام کرده نام 2 مدافع چپ تخصصی مانند میلاد محمدی و جعفر سلمانی به چشم می خورد، دور از انتظار نیست که دراگان اسکوچیچ از تجربه و آزمونی که یحیی گل محمدی برای وحید امیری داشت بهره برده و از این ستاره باتجربه پرسپولیس در سمت چپ خط دفاعی بهره ببرد.امیری که در این یکی دو فصل اخیر به عنوان آچار فرانسه پرسپولیس از او یاد می شود، این توانایی را دارد در دیدارهای حساس تیم ملی در بحرین با حضور در دفاع چپ خیال کادرفنی تیم ملی را از این منطقه راحت کرده و برای تیم ملی در این پست حساس نیز مثمرثمر واقع شود.حالا باید دید اسکوچیچ از روی دست یحیی کپی برداری می کند و از وحید در دفاع چپ استفاده می کند یا این که سرمربی کروات تیم ملی خواب های دیگری را برای امیری دیده است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کپی‌برداری اسکوچیچ از روی دست گل‌محمدی؟! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×