روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آرای انضباطی دیدار سپاهان و پرسپولیس و دربی در کمیته استیناف تایید شد از منبع برنا. "

آرای انضباطی دیدار سپاهان و پرسپولیس و دربی در کمیته استیناف تایید شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، آرای انضباطی دیدار سپاهان و پرسپولیس و نیز دربی 95 را تأیید کرد.

به گزارش برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف آرای خود را در خصوص دیدار سپاهان – پرسپولیس و پرسپولیس – استقلال صادر کرد که در زیر آمده است:درخصوص تجدید نظرخواهی باشگاه پرسپولپس نسبت به دادنامه شماره 355 مورخ 30 اردیبهشت صادره از کمیته انضباطی که به موجب آن حکم بر محرومیت یک جلسه سید جلال حسینی، سعید آقایی و هر یک به پرداخت جریمه به مبلغ 750 میلیون ریال که محرومیت سعید آقایی تا پایان فصل جاری تعلیق شده است و نیز محکومیت حسین کنعانی زادگان به پرداخت 750 میلیون ریال و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد ریال و انجام بازی رفت و برگشت مقابل تیم فوتبال سپاهان در فصل آتی در ورزشگاه خارج از خانه صادر شده است؛ نظر به ملاحظه محتویات پرونده و درخواست توقف اجرای حکم از سوی تجدیدنظر خواه اولاً درخصوص محرومیت سیدجلال حسینی و سعید آقایی چون مطابق بند «د» ماده 102 مقررات انضباطی قابلیت تجدید نظرخواهی ندارد و از سویی چون اجرای احکام قطعی برابر بند 1 ماده 112 از همان مقررات تحت نظر رکن قضایی بدوی می باشد، لذا اجرای مقررات بند 5 همان ماده از حیث توقف اجرای حکم به عهده رکن قضایی بدوی و صادر کننده حکم قطعی است، از این رو قرار رد درخواست تجدید نظر تجدید نظرخواه صادر و اعلام می شود و در خصوص سایر موارد محکومیتی معروضه و نظر به گزارشات منعکس در پرونده و سوابق چند بازی گذشته بین تیم های پرسپولیس و سپاهان، تجدید نظرخواهی وارد نمی باشد. مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی دادنامه تجدید نظر خواسته در بخش قابل تجدیدنظر عیناً تأیید و اعلام می شود. این رأی قطعی است.همچنین درخصوص درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس نسبت به بخش قابل تجدیدنظر رأی شماره 356 مورخ 30 اردیبهشت کمیته انضباطی فدراسیون مبنی بر محکومیت تجدید نظرخواه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال به عنوان جریمه نقدی و محرومیت فرشاد فرجی به دو جلسه که یک جلسه آن تعلیق شده و نیز محرومیت یک جلسه تعلیقی مهدی ترای و هر یک به پرداخت 750 میلیون ریال جریمه به لحاظ ایراد ضرب و جرح و بدرفتاری در بازی مورخ 24 اردیبهشت مقابل تیم استقلال تهران؛ با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید، به عمل نیامده و مستنداً به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادر عیناً تأیید می گردد. رأی صادره قطعی است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آرای انضباطی دیدار سپاهان و پرسپولیس و دربی در کمیته استیناف تایید شد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×