روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیات فوتبال کادرفنی پرسپولیس را محروم کرد! از منبع برنا. "

هیات فوتبال کادرفنی پرسپولیس را محروم کرد!

پرسپولیس بدون کادرفنی اش محتمل شکست سنگینی شد.

به گزارش برنا؛ تیم نونهالان پرسپولیس در غیاب مربیانش روی نیمکت متحمل شکست پرگلی شد.نونهالان پرسپولیس ساعت 17 عصر چهارشنبه در حالی برابر تیم مهریاران به میدان رفتند که حدود 30 دقیقه قبل از آغاز این دیدار با اعلام مسوولان برگزاری این رقابت ها از حضور مربیان خود روی نیمکت محروم شدند.کمتر از یک ساعت به آغاز این دیدار طی تماسی که با ناظر این بازی صورت گرفت به آنها اعلام شد به دلیل بدهی باشگاه پرسپولیس به هیات فوتبال، اجازه حضور مربیان این تیم به آنها داده نمی شود.این در حالی بود که مسعود زارعی هم به دلیل 2 اخطاره بودن از حضور کنار نیمکت هدایت تیمش محروم بود تا نونهالان پرسپولیس بدون مربیانش این دیدار را پی گیری کند.اتفاقات حاشیه ای که قبل از این دیدار رخ داد باعث شد این تیم بدون تمرکز لازم بازی را آغاز کند و نیمه اول را با شکست 2 بر صفر به رختکن برود و با وجود تلاش در نیمه دوم برای جبران این دیدار با پیروزی 4 بر 2 مهر یاران به پایان برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیات فوتبال کادرفنی پرسپولیس را محروم کرد! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×