روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دل گل‌محمدی هنوز با تلویزیون صاف نشده است از منبع برنا. "

دل گل‌محمدی هنوز با تلویزیون صاف نشده است

یحیی گل محمدی که مصاحبه با برنامه های تلویزیونی را تحریم کرده بود هنوز از تصمیم خود برنگشته است.

به گزارش برنا؛ گل محمدی از میثاقی و برنامه فوتبال برتر دلخور است و به طور کلی دل خوشی از برنامه های ورزشی صدا و سیما ندارد.البته ارتباط او با رسانه ها برخلاف بعضی از مربیان در مجموع خوب است اما واقعیت آن است که دلش هنوز با تلویزیونی ها خیلی صاف نشده است. گل محمدی در تمام سال های مربیگری خود نشان داده که خیلی اهل حاشیه نبوده و ارتباط خوبی با اکثر رسانه های گروهی دارد اما در در ماجراهای بازی با سپاهان و دربی تهران دلخوری هایی برای او پیش آمد که برای اولین بار تصمیم گرفت مصاحبه با تلویزیون را تحریم کند. کاری که پیش از این امثال علی دایی و وریا غفوری هم انجام داده بودند.طبق شنیده ها میثاقی قصد داشت سه شنبه شب یحیی را روی خط ببرد که موفق به انجام این کار نشد و تلاش های خود را برای برنامه هفته آینده انجام می دهد اما باید دید تصمیم سرمربی پرسپولیس چیست و در نهایت او با تلویزیون مصاحبه خواهد کرد یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دل گل‌محمدی هنوز با تلویزیون صاف نشده است از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×