روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شماره یک پرسپولیس با روحیه ادامه می‌دهد! از منبع برنا. "

شماره یک پرسپولیس با روحیه ادامه می‌دهد!

گلر پرسپولیس با روحیه خوب به تعطیلات رفته تا پس از تجدید قوای چند روزه ماموریتش در این فصل را برای تیمش نهایی کند.

به گزارش برنا؛ ترافیک گزینه های مورد نظر اسکوچیچ برای حضور به عنوان دروازه بان های تیم ملی اصلی ترین دلیلی است که حامد لک را از رسیدن به پیراهن تیم ملی برای رقابت های مقدماتی جام جهانی محروم کرده است؛ دروازه بانی که با کمک مدافعان پرسپولیس در لیگ بیستم، بهترین ساختار دفاعی فصل فوتبالی جاری را تشکیل داده اند.درخشش لک در لیگ قهرمانان و بالانشینی پرسپولیس با کمترین تعداد گل خورده تا به امروز در تیم گل محمدی، مرد شماره 81 پرسپولیس را برای حضور در اردوی تیم ملی امیدوار کرده بود اما در نهایت این فرصت به لک نرسد تا از همراهی ملی پوشان در اردوی جاری تیم ملی باز بماند.با وجود این اتفاق لک این روزها ضمن تجدید قوا انجام تمرینات سبک و شادابی را در برنامه دارد و منتظر شروع دوباره تمرینات گروهی پرسپولیس است.لک با 12 کلین شیت از 22 حضورش در این فصل در لیگ برتر، یکی از اصلی ترن گزینه ها برای دریافت جایزه دست کش طلایی در لیگ بیستم است، اتفاقی که اگر با قهرمانی در لیگ توام شود می تواند فصل رویایی را برای این گلر سرخ ها رقم بزند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شماره یک پرسپولیس با روحیه ادامه می‌دهد! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×