روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها بدون استراحت استارت می‌زنند از منبع برنا. "

پرسپولیسی‌ها بدون استراحت استارت می‌زنند

پرسپولیسی ها بدون استراحت دور جدید تمرینات خود را آغاز می کنند.

به گزارش برنا؛ در شرایطی که پس از دیدار پرسپولیس در برابر ذوب آهن، کادر فنی سرخ ها خبر تعطیلی 6 روزه تمرین را اعلام کرد اما در روزهای جاری استراحت مطلقی برای سرخ پوشان دنبال نمی شود.5 ملی پوش حال حاضر پرسپولیس در تیم ملی که بلافاصله پس از فراغت از تمرین و بازی های پرسپولیس راهی اردوی تیم ملی شدند و در روزهای جاری تمرینات ویژه ای را در جمع ملی پوشان دنبال می کنند، این در حالی است که سایر نفرات تیم هم در روزهایی که تمرین پرسپولیس تعطیل است برنامه تمرینات اختصاصی را در دستور کار خود دارند تا بدن های شان را برای دور جدید تمرین گروهی تیم آماده و سرحال نگه دارند.در این میان حتی تعدادی از پرسپولیسی ها که سفرهای چندروزه ای را به خارج از تهران داشتند نیز در کنار استراحت و حضور در کنار خانواده و دوستان ساعات ویژه ای را به تمرینات انفرادی اختصاص می دهند تا در دور جدید تمرینات گروهی تیم با آمادگی بالایی خود را به کادر فنی معرفی کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها بدون استراحت استارت می‌زنند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×