روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقابت جذاب دو کاپیتان پرسپولیس ادامه دارد از منبع برنا. "

رقابت جذاب دو کاپیتان پرسپولیس ادامه دارد

کاپیتان های دوم و سوم پرسپولیس که زمان غیبت سیدجلال با طور متناوب بازوبند کایپتانی این تیم را بر بازو دارند در شرایط فعلی رقابت جذابی را با یکدیگر دنبال می کنند.

به گزارش برنا؛ احمد نورالهی و امید عالیشاه دو بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس در لیگ بیستم در جدول پاسورهای برتر شانه به شانه هم در حال حرکت هستند و یحیی گل محمدی امیدوار است رقابت جذاب این دو نفر در نهایت منجر به ادامه روند گلزنی های پرسپولیس شده و این تیم را به سمت قهرمانی پنجم شان در لیگ برتر رهنمون سازند.در بازی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر، تیم گل محمدی با دو ارسال تماشایی از احمد نور و عالیشاه و گلزنی شهریار مغانلو و مهدی عبدی موفق به کامبک تماشایی در فولادشهر شد تا این پاس های طلایی تعداد پاس گل های این دو پرسپولیسی ها به عدد 4 رسانده و باعث شود پرسپولیس در جدول پاسورهای برتر لیگ برتر تا به امروز 2 نماینده در پله سوم داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقابت جذاب دو کاپیتان پرسپولیس ادامه دارد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×