روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تجربه نادری برای شهریار تکرار نمی شود؟! از منبع برنا. "

تجربه نادری برای شهریار تکرار نمی شود؟!

پرسپولیسی ها در تلاش هستند با دریافت رضایت نامه قطعی ستاره این روزهای تیم یحیی، قرارداد ویژه ای را با او امضا کنند.

به گزارش برنا؛ عملکرد فوق العاده شهریار مغانلو در جمع سرخ پوشان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باعث شده کادرفنی پرسپولیس برای ادامه همکاری او با تیم اصرار ویژه ای داشته باشند و این موضوع را به اطلاع مدیریت برسانند. در این راستا تاکید پرسپولیسی ها در جریان مذاکره با مسوولان سانتاکلارا از این حکایت دارد که مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش برای دریافت رضایت نامه و جدایی قطعی شهریار از جمع پرتغالی ها هستند و در روند مذاکرات تاخیر روی این موضوع تاکید ویژه ای دارند.به نظر می رسد پس از تجربه مدیران قبلی در خصوص محمد نادری در پرسپولیس، مدیران فعلی باشگاه برای دریافت رضایت نامه قطعی شهریار تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا پرونده انتقال قطعی این بازیکن به پرسپولیس با موفقیت کامل بسته شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تجربه نادری برای شهریار تکرار نمی شود؟! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×