روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسیر مشترک سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی! از منبع برنا. "

مسیر مشترک سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی!

نبرد سپاهان و پرسپولس برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بیستم داغ و حساس شده است.

به گزارش برنا؛ لیگ برتر بیستم به هفته های پایانی نزدیک شده و تیمها به قهرمانی، کسب سهمیه و از آن سو به سقوط نزدیک شده اند تا در ادامه شاهد 7 و برای برخی از تیم ها 8 هفته نفس گیر در لیگ باشیم.رقابت در بالای جدول داغ شده است. سپاهان، پرسپولیس، استقلال، گل گهر، آلومینیوم و تراکتورسازی 6 تیم بالای جدول هستند که از بین این تیم ها همگی 23 بازی انجام داده اند و تنها استقلال است که 22 بازی برگزار کرده است.سپاهان و پرسپولیس 48 امتیازی هستند و تقریبا می توان گفت اصلی ترین شانس های قهرمانی هستند چون بعد از این دو تیم، استقلال در رده سوم با 37 امتیاز قرار دارد و بعید است بقیه تیم ها هم بتوانند این اختلاف امتیاز را جبران کنند. بنابراین اصلی ترین مدعیان همین دو تیم هستند و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد در پایان فصل یکی از این دو تیم قهرمانی لیگ را از آن خود خواهد کرد.در واقع سپاهان و پرسپولیس رقابت تنگاتنگی برای قهرمانی دارند و نکته جالب در 7 دیدار پایانی دو تیم این است که یحیی و محرم در ادامه لیگ ۴ رقیب مشترک خواهند داشت که از قضا ۲ نفر از آنها استقلالی هستند، یکی دیگر پرسپولیسی است و دیگری ذوبی که سرنوشت لیگ تا حدودی به آنها گره خورده است. فولاد با جواد نکونام، ماشین سازی با علیرضا اکبرپور، پیکان با مهدی تارتار و ذوب آهن با مجتبی حسینی رقیبان مشترک سپاهان و پرسپولیس در راه قهرمانی خواهند بود.در ادامه مسابقات لیگ سپاهان به ترتیب با فولاد خوزستان، ماشین سازی تبریز، پیکان، صنعت نفت آبادان، پدیده، ذوب آهن و استقلال بازی خواهد کرد.پرسپولیس هم به ترتیب با مس رفسنجان، گل گهر، فولاد خوزستان، آلومینیوم اراک، ماشین سازی تبریز، تراکتور، پیکان دیدار می کند. با توجه به اینکه این دو تیم 4 رقیب مشترک دارند نمی توان گفت بازی های کدام تیم برای قهرمانی ساده است اما با توجه به اینکه پرسپولیس 6 ملی پوش در تیم ملی دارد و باید حدود یک ماه بدون ملی پوشان خود تمرین کند، کارش نسبت به سپاهان دشوارتر خواهد شد. ضمن اینکه احتمال مصدومیت مهره های کلیدی پرسپولیس در تیم ملی هم وجود دارد.البته در این بین نباید تجربه ارزشمند یحیی گل محمدی را نادیده گرفت و از کنار آن به سادگی عبور کرد. هرچه باشد تجربه یحیی گل محمدی در عرصه مربیگری از محرم نویدکیا بیشتر است و محرم اگرچه تاکنون عملکرد فوق العاده ای در نخستین تجربه سرمربیگری اش داشته اما یحیی از او با تجربه تر است و همین آیتم سرمربی پرسپولیس کفه ترازو را به نفع قرمزها سنگین تر می کند.با این حال باید صبر کنیم و ببینیم در پایان لیگ بیستم کدام تیم بر بام فوتبال ایران خواهد نشست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسیر مشترک سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×