روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هجمه ای ناجوانمردانه علیه یک ستاره! از منبع برنا. "

هجمه ای ناجوانمردانه علیه یک ستاره!

احسان حاج صفی در دیدار تیم ملی مقابل بحرین در حد نام خودش ظاهر نشد و همین بهانه ای شد تا برخی در فضای مجازی به این بازیکن حمله کرده و از او بخواهند از تیم ملی خداحافظی کند.

به گزارش برنا؛ احسان حاج صفی در 5 خرداد 1387 اولین بازی ملی خود را در مقابل تیم ملی زامبیا در ورزشگاه آزادی انجام داد. او با دو پاس گل درخشانش در پیروزی 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل زامبیا در خانه درخشید. درواقع درخشش او در تیم ملی فوتبال ایران از 19 سالگی آغاز شد و تا الان هم ادامه دارد.حاج صفی در سال های اخیر در تیم ملی در قامت یک ستاره ظاهر شده و عملکردش به اندازه ای خوب بوده که هر سرمربی روی نیمکت تیم ملی نشسته نتوانسته از کنار نام حاج صفی عبور کند.حاج صفی بعد از بازیکنانی مثل اشکان دژاگه و مسعود شجاعی کاپیتان اول تیم ملی شد و در طی یکی دو سال اخیر بازوبند کاپیتانی را به بازو بست. حاج صفی در سال های اخیر هم در لیگ برتر و در تیم هایی مثل سپاهان و تراکتورسازی ستاره بوده است. ستاره ای بی حاشیه که همیشه در هر تیمی که باشد امضایش پای بردها هست. احسان حاج صفی در لیگ نوزدهم ستاره شماره یک تیم تراکتور بود. او در تمامی بازی ها به عنوان مهره ای غیرقابل انکار ظاهر شده و هرگاه که نیاز بود با گل ها و پاس گل هایش تیم را از مخمصه نجات می داد. احسان در قهرمانی تی تی ها در جام حذفی نقش پر رنگی داشت. سال گذشته هر وقت که تراکتور از کورس عقب می افتاد این حاج صفی بود که با ضربات ناگهانی و امتیازآورش نفسی تازه در روح تیم محبوب تبریزی می دمید تا دوباره تراکتور سری بین مدعیان بالا بیاورد. در بین همه ستاره های پرطمطراق تراکتوری این حاج صفی بود که حال پرشورها را بهتر می کرد به همین دلیل وقتی شایعه جدایی او در پایان لیگ نوزدهم مطرح شد تراکتوری ها دستپاچه و نگران، دست به هر کاری زدند او را در تبریز نگه دارند. او لیگ بیستم را با تراکتورسازی خوب شروع نکرد اما بعد از حضور در سپاهان نقش پررنگی در موفقیت های سپاهان و صدرنشینی این تیم ایفا کرد.البته بهانه نوشتن این یادداشت تمجید از حاج صفی نیست اما به نظر می رسد بعد از بازی با بحرین در حق این بازیکن بی انصافی شده است. حاج صفی در دیدار تیم ملی مقابل بحرین در حد نام خودش ظاهر نشد و همین بهانه ای شد تا برخی در فضای مجازی به این بازیکن حمله کرده و از او بخواهند از تیم ملی خداحافظی کند. حجم تند و زیاد انتقادات از حاج صفی درحالی به راه افتاده که او جزو کم نوسان ترین بازیکنان فوتبال ایران است و همواره توانسته نمایش های تحسین برانگیزی از خود به جا بگذارد. قطعا بزرگترین فوتبالیست های دنیا هم روزهای بد دارند و هیچ بازیکنی از این قاعده مستثنی نیست و عجیب است که بعد از بازی ایران و بحرین موج انتقادات از حاج صفی به تندترین شکل ممکن به راه افتاد.احسان حاج صفی که برای اولین بار در سال 92 بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست، در سال های اخیر همواره جزو بهترین های فوتبال ایران بوده و به نظر نمی رسد انتقادات از او فقط به دلیل عملکردش در بازی با بحرین باشد بلکه دلیل اصلی آن را باید در اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان جست و اختلافات عمیقی که بین دو باشگاه و هواداران آن ایجاد شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هجمه ای ناجوانمردانه علیه یک ستاره! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×