روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی به مدافع پرسپولیس آماده باش داد! از منبع برنا. "

گل محمدی به مدافع پرسپولیس آماده باش داد!

کادر فنی پرسپولیس به مدافع سرخ ها آماده باش داد.

به گزارش برنا؛ با توجه به مصدومیت وحید امیری در جریان دیدار اخیر تیم ملی در برابر بحرین و احتمال غیبت او در بازی سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور، کادرفنی پرسپولیس به سعید آقایی آماده باش داد تا در دیدار پیش روی سرخ ها در برابر تراکتور از او در پست دفاع چپ سرخ ها بهره بگیرد.سعید آقایی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا شانس همراهی سرخ پوشان در لیگ قهرمانان را از دست داد، وحید امیری به خوبی جای خالی او را پر کرد و توانست در پست غیرتخصصی به جای آقایی به میدان رفت. این روزها و در حالی که سعید برای بازگشت به میادین برنامه تمرینی ویژه ای را در دستور کار خود دارد، مصدومیت غیر منتظره امیری باعث شد او به ترکیب اصلی پرسپولیس نزدیک تر شود و کادرفنی به او آماده باش بدهد تا در سوپر جام به ترکیب سرخ ها اضافه شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی به مدافع پرسپولیس آماده باش داد! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×