روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ارسال مدارک جدید از حمله به کاروان سرخ‌پوشان در اصفهان به سازمان لیگ از منبع برنا. "

ارسال مدارک جدید از حمله به کاروان سرخ‌پوشان در اصفهان به سازمان لیگ

باشگاه پرسپولیس تهران همچنان پیگیر شکایت خود است.

به گزارش برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو پیگیری و نامه نگاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص حمله به کاروان سرخ پوشان در اصفهان، مدارک و اسناد جدیدی به سازمان لیگ ارسال شد.از سوی باشگاه پرسپولیس، نامه ای به انضمام مدارکی از افراد بازداشت شده که در اصفهان بسر می برند، در ارتباط با حادثه حمله به کاروان پرسپولیس در اصفهان، به همراه عکس هایی از ارتباط احتمالی این دو نفر با یک باشگاه لیگ برتری به عنوان مدارک جدید به سازمان لیگ ارسال شد. باشگاه پرسپولیس به جهت حمایت از خواسته هواداران و همچنین جلوگیری از تکرار این موارد و اتفاقات برای سرخ پوشان و اینکه بدون تردید برخی به دنبال مسائل خاص و ایجاد حادثه مرگبار بودند و رفتار آنها تهدید جانی برای سرخ پوشان محسوب می شد، این پرونده را با جدیت تمام و از طرق مختلف پیگیری می کند و به دنبال آن است که نتیجه گیری کاملی در این زمینه داشته باشد.حق هواداران پرسپولیس و تمام هوادارانی که با جان و دل از تیم های محبوب خود حمایت می کنند، این است که از جزئیات پرونده و پیگیری های باشگاه پرسپولیس اطلاع داشته باشند.امید است، سازمان لیگ و کلیه عوامل ورزش و فوتبال برای جلوگیری از این اقدامات ناپسند و مرگبار که عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت، اقدامات لازم و جایز را انجام دهند و هر چه زودتر رای قاطع خود را با در نظر گرفتن اشد مجازات برای عاملان و عوامل محرک این حادثه اعلام کنند. جا دارد از هواداران پرسپولیس و سایر تیم ها که برای شناسایی این افراد و عوامل پشت پرده آن به کمک باشگاه آمدند، قدردانی کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ارسال مدارک جدید از حمله به کاروان سرخ‌پوشان در اصفهان به سازمان لیگ از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×