روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • ماشین‌سازی بهترین عملکرد خود را ارائه خواهد داد/ در مکتب پرسپولیس صداقت را یاد گرفته‌ام

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین‌سازی بهترین عملکرد خود را ارائه خواهد داد/ در مکتب پرسپولیس صداقت را یاد گرفته‌ام از منبع برنا. "

ماشین‌سازی بهترین عملکرد خود را ارائه خواهد داد/ در مکتب پرسپولیس صداقت را یاد گرفته‌ام

بازیکن ماشین سازی درخصوص دیدار ویژه تیمش برابر پرسپولیس صحبت های جالبی را مطرح کرد.

سعید حسین پور در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اظهار داشت: تمام اعضای تیم تلاش کردند که با کسب نتایج خوب بتوانیم سهمیه این تیم را در لیگ برتر حفط کنیم اما متاسفانه در این امر موفق نبودیم.او در ادامه تاکید کرد: ماشین سازی در طول فصل تغییر و تحولات زیادی داشت و این موضوع در ناکامی این تیم موثر بود. این تیم در طول این فصل 5-6 مربی اش تغییر کرد و این اتفاق برای هر تیم می تواند مشکل ساز شود.در آستانه دیدار برابر پرسپولیس بازیکن قرضی سرخ ها که در ماشین سازی توپ می زند درمورد تقابل برابر سرخ پوشان تهرانی گفت: ما دنبال ارائه فوتبال پاک هستیم و بازی خودمان را انجام می دهیم. این بازی برای ما حساسیتی ندارد اما برای تیم های بالای جدول مهم است و نمی خواهیم در این بازی بی انگیزه کار کنیم.حسین پور درخصوص تقابلش با پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: این بازی برای من یک بازی خاص است و باید تحت شرایط خاص در این بازی به میدان بروم و با تمام وجودم در خدمت ماشین سازی هستم. من در مکتب پرسپولیس و از بزرگان این تیم صداقت و درستی را یاد گرفته ام و مطمئن هستم خود پرسپولیسی ها هم از من انتظار دارند که بهترین نمایشم را در این بازی ارائه بدهم. این بدشانسی من است که این بازی در این شرایط برگزار می شود. با این وجود از صمیم قلب امیدوارم پرسپولیس در نهایت قهرمان لیگ برتر شود.او درمورد آینده و شرایط قراردادی اش در پایان فصل خاطرنشان کرد: من تا پایان فصل با ماشین سازی قرارداد دارم و بعد از آن دوباره بازیکن پرسپولیس محسوب می شوم. قرارداد من با پرسپولیس تا یک فصل دیگر ادامه دارد. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین‌سازی بهترین عملکرد خود را ارائه خواهد داد/ در مکتب پرسپولیس صداقت را یاد گرفته‌ام از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×