روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی فرشته نجات پرسپولیس/ شاگردان یحیی در تاجیکستان جشن صعود گرفتند از منبع برنا. "

ترابی فرشته نجات پرسپولیس/ شاگردان یحیی در تاجیکستان جشن صعود گرفتند

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با غلبه بر استقلال تاجیکستان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

به گزارش برنا؛ تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان از ساعت 19:30 امروز در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تاجیکستان به مصاف هم رفتند و پرسپولیس توانست با تک گل مهدی ترابی به پیروزی برسد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.بازی با حملات پردامنه پرسپولیس آغاز شد و شاگردان گل محمدی در دقایق ابتدایی مسابقه چندین بار توپ را به روی دروازه استقلال ارسال کردند که خط دفاعی تیم میزبان در دفع حملات پرسپولیس هوشیار بود و مانع از خلق موقعیت جدی شد. نخستین شوت به سمت دروازه در دقیقه 15 توسط مهاجم تاجیکستانی زده شد که حامد لک به راحتی توپ را در اختیار گرفت و موج بعدی حمله پرسپولیسی ها آغاز شد. در دقیقه 28 مهدی ترابی ضربه ایستگاهی تیمش را به صورت زمینی و تمرین شده برای مهدی عبدی ارسال کرد که او در زدن شوت ناکام بود. در دقیقه 39 ارسال کرنر به روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر هانانوف توسط حامد لک مهار شد. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه نخست با تساوی به پایان برسد.در نیمه دوم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی فرشته نجات پرسپولیس/ شاگردان یحیی در تاجیکستان جشن صعود گرفتند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×