روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • پرسپولیس ستاره پرسپولیس بود/ حق به حقدار رسید/ بازیکنان در دفاع بی‌نقص بودند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس ستاره پرسپولیس بود/ حق به حقدار رسید/ بازیکنان در دفاع بی‌نقص بودند از منبع برنا. "

پرسپولیس ستاره پرسپولیس بود/ حق به حقدار رسید/ بازیکنان در دفاع بی‌نقص بودند

مدافع سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در حالی در دقیقه 90 به گل رسید که زمانی برای جبران برای حریف باقی نمانده بود و با این گل دیرهنگام مجوز صعود به مرحله بعد را به دست آورد.

مجتبی شیری در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با تمجید از عملکرد پرسپولیس در برابر استقلال تاجیکستان اظهار داشت: پرسپولیس برابر حریفش با برنامه بازی کرد و موفق شد مزد برتری خود را در دقیقه 90 بگیرد. این پیروزی اگرچه دیر به دست آمد اما در نهایت حق را به حقدار رساند.او در مورد شرایط این دیدار تاکید کرد: پرسپولیس در این بازی در شرایطی برابر حریفش به میدان رفت که استقلال از امتیاز میزبانی برخوردار بود و در حضور تماشاگرانش و در زمین چمن مصنوعی از پرسپولیس میزبانی کرد که همه چیز به سود استقلال بود. در نیمه اول پرسپولیس با توجه به دفاع فشرده نتوانست به اهداف خود برسد اما در نیمه دوم تاجیک ها کمی رو به جلوتر کار کردند و این موضوع فضا را برای مانور پرسپولیسی ها به وجود آورد و این اتفاق در نهایت به سود تیم گل محمدی تمام شد و توانست از حربه های خود بهتر بهره بگیرد و بازی را به سود خود به پایان برساند. پرسپولیس در حالی در دقیقه 90 به گل رسید که زمانی برای جبران برای حریف باقی نمانده بود و با این گل دیرهنگام مجوز صعود به مرحله بعد را به دست آورد.شیری در خصوص وضعیت خط دفاعی پرسپولیس در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: زمانی که در یک دیدار تیمی گلی دریافت نکند و به حریفش موقعیت گلزنی ندهد، نشانگر این است که در فاز تدافعی و سیستم دفاعی بی نقص بوده، اتفاقی که در این دیدار برای پرسپولیس رخ داد و این تیم با رهبری خوب سیدجلال حسینی و حضور موثر نفراتی مثل آقایی، فرجی و نعمتی سد محکمی را مقابل دروازه پرسپولیس ایجاد کردند.او با تمجید از عملکرد رضا اسدی که در این دیدار برای اولین بار در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت، تصریح کرد: اسدی نشان داد خرید خوبی برای پرسپولیس بوده و با وجود این که برای اولین بار برای این تیم بازی کرد، از نظر تکنیکی در شرایط خوبی بود و نشان داد می تواند بازی به بازی بهتر شود. مدافع سابق پرسپولیس در پایان این گفت و گو در مورد بهترین بازیکن این دیدار گفت: همه بچه ها با غیرت و تعصبی مثال زدنی در زمین دویدند و تا پایان بازی یک قدم پا پس نگذاشتند.پرسپولیس در این بازی ستاره پرسپولیس بود و درخشش گروهی و تیمی مجموعه تیم منجر به پیروزی و صعود دلچسب برای این تیم شد. 4

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس ستاره پرسپولیس بود/ حق به حقدار رسید/ بازیکنان در دفاع بی‌نقص بودند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×