روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انگیزه پرسپولیس برای بازی با نمایندگان عربستان از منبع برنا. "

انگیزه پرسپولیس برای بازی با نمایندگان عربستان

این درست که ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در عربستان برگزار می شود اما پرسپولیس برای بازی با الهلال یا النصر انگیزه های خاص خود را دارد.

به گزارش برنا؛ اگر پرسپولیس با الهلال برخورد کند می تواند انتقام شکست استقلال را هم بگیرد و مسلما همین انگیزه برای شاگردان گل محمدی بسیار مفید خواهد بود. از طرفی النصر عربستان هم بعد از باخت به پرسپولیس در فصل گذشته از این باشگاه شکایت کرد و پرونده مورد نظر همچنان در جریان است به همین دلیل پرسپولیسی ها برای بازی با دیگر نماینده عربستان هم انگیزه های بسیار زیادی دارند.صرف نظر از سخت یا آسان بودن قرعه پرسپولیس باید گفت بازی با تیم های عربستانی محرک خوبی برای بازیکنان این تیم است و مسلما آنها با انگیزه های فراوان به مصاف این تیم ها خواهند رفت. همان طور که می دانید مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جمعه از ساعت 11 و 30 دقیقه در مالزی برگزار خواهد شد.پرسپولیس برخلاف 3 نماینده دیگر ایران که حذف شدند در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد و با امیدواری فراوان مسابقات را ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انگیزه پرسپولیس برای بازی با نمایندگان عربستان از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×