روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس باانگیزه‌تر شده است/ کارشکنی عربستانی‌ها باید پیگیری شود از منبع برنا. "

پرسپولیس باانگیزه‌تر شده است/ کارشکنی عربستانی‌ها باید پیگیری شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کارشکنی عربستانی ها اتفاق تازه ای برای ما نیست و باید این موضوع از سوی فدراسیون فوتبال ایران باجدیت پیگیری شود.

اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی برابر الهلال تاکید کرد: پرسپولیس مهره های خوب و توانمندی دارد که با حضور کادر فنی خوب این تیم را به شرایط ایده آلی رسانده که می توانند برابر هر حریفی به موفقیت دست پیدا کنند. با وجود ثروت و قدرت الهلال، این تیم از نظر توان فنی و غیرت بازیکنان، با پرسپولیس قابل مقایسه نیست و بدون شک در این دیدار برابر پرسپولیس شب سختی دارد و به نظرم شرایط برای پیروزی تیم گل محمدی فراهم است.او در ادامه با اشاره به کارشکنی اخیر سعودی ها در سفر کاروان پرسپولیس به عربستان تصریح کرد: این موضوع نشان می دهد که عربستانی ها تا چه حد از پرسپولیس می ترسند و برای از پا انداختن این تیم به این حربه ای کثیف روی آورده اند اما آنها از این موضوع غافل هستند که این حرکات دور از اخلاق شان انگیزه پرسپولیسی ها را برای این دیدار دو چندان می کند. آنها سال قبل در آستانه بازی برابر النصر ماجرای محرومیت عیسی را علم کردند و امسال هم مانع سفر به موقع تیم به عربستان شدند اما آنها هرقدر پول و قدرت غیرفوتبالی داشته باشند، در مقابل غیرت و توان فنی بازیکنان ما چیزی برای عرضه ندارد و بدون شک پرسپولیسی ها در زمین فوتبال جواب خوبی را به این بی اخلاقی عربستانی ها خواهند داد. به نظر من مسوولان فدراسیون باید وارد این ماجرا شده و این موضوع باید از سوی فدراسیون فوتبال ایران باجدیت پی گیری شود. او ادامه داد: الهلالی ها نه تنها در خاک کشورشان بلکه در هیچ کجا حریف پرسپولیس نخواهند شد و تیم گل محمدی پس از پیروزی در این بازی خود را برای حضور در فینال آماده خواهد کرد.سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس در آستانه دربی امیدها به خبرنگار برنا گفت: کرونا باعث شد بازی های ما با تعویق سه ماهه آغاز شود و ما در این زمان این فرصت را داشتیم تا خودمان را برای فصل موفقی آماده کنیم. تیم ما امسال با جذب بازیکنان نوجوان و جوان فصل قبل باشگاه جمع شده و این تیم اسکلتی اصلی اش از پایه های پرسپولیس است و در اولین بازی هم باید به مصاف استقلال برویم که امیدوارم با توجه به شرایط خوبی که داریم بتوانیم در این دیدار نتیجه خوبی را کسب کرده و با پیروزی در این بازی، گام اول را برای شروع یک فصل موفق، محکم برداریم.انتهای پیام/ 4

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس باانگیزه‌تر شده است/ کارشکنی عربستانی‌ها باید پیگیری شود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×