روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال هنوز باید تقویت شود/ هواداران تشنه قهرمانی هستند از منبع برنا. "

استقلال هنوز باید تقویت شود/ هواداران تشنه قهرمانی هستند

مدافع اسبق استقلال گفت: شانس قهرمانی استقلال، پرسپولیس و سپاهان از دیگر تیم ها بیشتر است.

حسن اشجاری، مدافع چپ سال های نه چندان دور تیم های فوتبال استقلال، پاس و استیل آذین، درباره تغییرات مدیریتی باشگاه استقلال و حضور آجرلو در این تیم به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: سردار آجرلو از جنس فوتبال است و سالیان سال در فوتبال ایران مدیریت کرده و به همین دلیل هم عملکرد بهتری نسبت به مدیران قبلی خواهد داشت. با او در استیل آذین کار کرده ام و نکته مهم فوتبالی بودن او است. سردار آجرلو می تواند رابطه پرتنش و ضعیف همیشگی مربی و مدیر در استقلال را از بین ببرد که این یک حُسن است.او درباره مهم ترین مشکلات استقلال افزود: ساختار استقلال باید درست شود. باشگاه بزرگی مثل استقلال وقتی هنوز یک زمین تمرین مناسب، یک سالن بدنسازی و امکاناتی درخور شان ندارد حتی اگر قهرمان جهان هم شوید چه فایده ای دارد؟ نباید درمان مقطعی صورت گیرد و این مساله به کار استقلال نمی آید. اگر من مدیر استقلال بودم ساختار را درست می کردم حتی اگر چند سال هم قهرمان نشوم.مدافع چپ اسبق استقلال درباره وضعیت فنی آبی پوشان تهرانی و حضور گابریله پین عنوان کرد: حضور یک مربی درجه یک می تواند به افزایش دانش فنی کمک کند. این مربیان می توانند به عنوان نفر دوم به تیم به شدت کمک کنند و پین هم با رزومه خوبش می تواند به مجیدی کمک کند. حُسن فرهاد این است که از شکست لذت نمی برد. او یک مربی جوان و با انرژی است و عملکردش با توجه به حضور در تیم هایی که خودش نبسته خوب بوده و تصور می کنم با توجه به اینکه برای اولین بار او خودش تیم را ساخته می تواند موفق شود و پس از سال ها استقلال را به قهرمانی برساند.اشجاری درباره عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: این تیم نیاز به تقویت دارد. تیمی چون استقلال که همه از آن انتظار قهرمانی دارند باید از نظر فنی بار بالایی داشته باشد. استقلال و پرسپولیس و سپاهان جای آزمون و خطا نیستند. اینجا کسی به بازیکنان جدید چیزی یاد نمی دهد و آن ها باید خودشان را نشان دهند و ستاره شوند. درباره پست خودم در سمت چپ باید بگویم در فوتبال دنیا بازیکن چپ پا به طور کلی کم است و در ایران این ماجرا بیشتر به چشم می آید هرچند که شنیدم برای این پست قرار است بازیکن خارجی جذب شود.هم تیمی سابق مجیدی درباره مدعیان لیگ امسال و شانس قهرمانی استقلال گفت: سپاهان سال گذشته جام را از دست داد اما امسال از نظر ساختار و حرفه ای بودن یک رقیب جدی برای استقلال و پرسپولیس است. تصور می کنم شانس قهرمانی استقلال، پرسپولیس و سپاهان از دیگر تیم ها بیشتر است. امیدوارم استقلال قهرمان شود. پس از فصل 92-91 که ما قهرمان شدیم دیگر این تیم قهرمان نشده و هواداران به شدت تشنه قهرمانی هستند. حداقل از زمان حضور سردار آجرلو استقلال مشکل مدیریتی ندارد و امیدواریم استقلال با مجیدی قهرمان شود.انتهای پیام/ 4

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال هنوز باید تقویت شود/ هواداران تشنه قهرمانی هستند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×