روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور مهدوی‌کیا و امامی‌فر در تمرین پرسپولیس از منبع برنا. "

حضور مهدوی‌کیا و امامی‌فر در تمرین پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس تهران امروز پنج شنبه از ساعت 11:30 دقیقه در کمپ تیم های ملی تمرین کرد.

به گزارش برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان که قرار بود صبح روز گذشته تهران را به مقصد ریاض عربستان ترک کنند، با عدم مجوز از سوی کشور عربستان مواجه شدند و پس از تاخیر و گذشت چند ساعت بلاتکلیفی در فرودگاه، با نظر کادر فنی جهت استراحت عازم منازل خود شدند و امروز طبق برنامه ریزی های انجام شده که قرار بود تمرین پنج شنبه در ریاض برگزار شود، در تهران انجام شد.پیش از شروع تمرین یک جلسه فنی برگزار شد و کادر فنی نکات لازم را از روی تصاویر ویدئویی به بازیکنان انتقال داد. تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و پس از آن، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود. مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند، بخش بعدی تمرین بود که با جدیت کامل در دستور کار قرار گرفت که طی آن یحیی گل محمدی در میانه زمین حضور یافت و نکات لازم را به بازیکنان انتقال داد و تاکید داشت که برنامه های کادر فنی توسط بازیکنان به درستی اجرا شود.مرکز تیم های ملی با مدیریت علیرضا امامی فر، همکاری خوبی با پرسپولیس داشت و کلیه امکانات مورد نیاز را در اختیار تیم قرار داد. تمرین حدود 75 دقیقه به طول انجامید و خوشبختانه تمام بازیکنان بدون مشکل و با شادابی و انرژی کامل در تمرینات گروهی شرکت داشتند. مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم امید و امامی فر مدیر آکادمی فدراسیون در اواخر تمرین در کنار زمین حاضر و با کادر فنی و بازیکنان خوش و بش کردند. دو پیشکسوت پرسپولیس برای سرخ پوشان در بازی حساس روز شنبه آرزوی موفقیت کردند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور مهدوی‌کیا و امامی‌فر در تمرین پرسپولیس از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×