روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • مدیران قبلی ورزش سال‌ها در راس امور بودند و تذکرات درباره استقلال و پرسپولیس را جدی نگرفتند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیران قبلی ورزش سال‌ها در راس امور بودند و تذکرات درباره استقلال و پرسپولیس را جدی نگرفتند از منبع برنا. "

مدیران قبلی ورزش سال‌ها در راس امور بودند و تذکرات درباره استقلال و پرسپولیس را جدی نگرفتند

همایون شاهرخی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا در مورد حذف سرخابی ها از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: این خانه از پای بست ویران است.

همایون شاهرخی، پیشکسوت فوتبال، در مورد اتفاقاتی که منجر به حذف نمایندگان ایران از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شد، به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: وقتی باشگاه نداریم و باشگاه داری نمی کنیم نباید توقع داشته باشیم که مسئولان AFC مدارک و شرایط را تایید کنند و به نظرم آنها در مورد حذف این استقلال و پرسپولیس اصلا اشتباهی نکرده اند.وی افزود: با بررسی معیارهایی که کنفدراسیونآسیا و فیفا داشته است ما در ایران چیزی به نام تشکیلات باشگاه حرفه ای نداریم. ما نباید توقع داشته باشیم در لیگی که تیم شهرستانی که در تهران تمرین می کند و بازیهایش در شهر دیگری برگزار می شود، بتوانیم تیم حرفه ای و باشگاه حرفه ای داشته باشیم. شما تیمی مثل فولاد یا سپاهان که از این معیارها برخوردار هستند را ببینید که هیچ مشکلی برای دریافت این مجوز ندارند اما نباید توقع داشته باشیم باشگاه هایی که نه مالکیت شان مشخص است و نه استادیوم اختصاصی دارند و پرونده های متعددی در فیفا دارند، بتوانند از AFC مجوز بگیرند. ما ادعای فوتبال حرفه ای داریم اما در حال حاضر شرایط مان زیر آماتور است.مربی سال های گذشته فوتبال ایران این حذف را تلنگری برای مدیران و مسئولان ورزش، فدراسیون و باشگاه های ما تلقی کرد و در این رابطه گفت: امیدوارم این تلنگر ما را از خواب بیدار کند. مدیران قبلی ورزش سال های سال در راس امور بودند و تذکرات را جدی نگرفتند و رفتند تا حالا این معضل در این مقطع یقه ورزش به خصوص فوتبال ما را بگیرد و امیدوارم این بار این تنبیه ما را به خودمان بیاورد.شاهرخی در خصوص مقصران این اتفاق به خبرنگار برنا گفت: یادمان باشد همه ما خوب صحبت کردن را بلد هستیم اما تا زمانی که دست مان رو نشود، راستش را نمی گوئیم. مدیرانی که سال ها قول حرفه سازی و خصوصی سازی را به مردم دادند، الان باید پاسخ بدهد و بگویند آن همه وعده برای چه بود و چرا فقط صحبت کردند که باشگاه های پرسپولیس و استقلال حرفه ای و خصوصی می شوند اما در حال حاضر این دو تیم به خاطر این دو موضوع از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شده اند.شاهرخی با اشاره به کاستی هایی که فدراسیون نشین ها در این ماجرا داشتند و در نهایت این اتفاق برای فوتبال ما رخ داد، تاکید کرد: بزرگترین مشکل حال حاضر فوتبال این است که افراد شایسته ما خانه نشین هستند. در بحث مدیریت و داشتن کرسی در مجامع بین المللی مگر امثال ما دایی را در فوتبال مان نداریم؟ امثال علی دایی باید الان سرمربی تیم ملی باشند، رئیس فدراسیون باشند، در AFC صاحب سمت و کرسی باشند اما چرا این اتفاق رخ نداده و شایسته سالاری را در عرصه مدیریت و ریاست فوتبال نمی بینیم؟! باید تاکید کنم این خانه از پای بست ویران است!پیشکسوت فوتبال با اشاره به تاثیرات این اتفاقا در ورزش و فوتبال ما گفت: بدون شک این اتفاق ضربات بدی برای ورزش و فوتبال ما خواهد داشت و شاید باعث مهجور شدن فوتبال ما در سطح آسیا و حتی دنیا شود، اتفاقی که می تواند به نسل جوان که گرایش ویژه ای به ورزش به خصوص فوتبال دارند، ضربات بدی بزند و آنها را حسابی سرخورده کند.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیران قبلی ورزش سال‌ها در راس امور بودند و تذکرات درباره استقلال و پرسپولیس را جدی نگرفتند از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×