روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مستحق پیروزی در دربی بودیم/ می‌خواهیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم از منبع برنا. "

مستحق پیروزی در دربی بودیم/ می‌خواهیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم

محمدرضا باقری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: امیدوارم با تلاش بچه ها در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

محمدرضا باقری، گلر امیدهای پرسپولیس، در خصوص پیروزی تیمش در دربی به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: دربی خوبی بود و دو تیم نمایش خوبی را از خود ارائه دادند. ما در این بازی یکی دو اشتباه داشتیم ولی خدا را شکر توانستیم جبران کنیم و با تلاش و همتی که بچه ها کردند، توانستیم بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.وی در مورد قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل اول تاکید کرد: بعد از چندین فصل پرسپولیس این امکان را دارد که در پایه ها قهرمان می شود و در تاریخ پایه های پرسپولیس چنین چیزی رقم نخورده بود و ما برای اولین بار این افتخار را برای تیم پرسپولیس رقم زدیم و خدا را شکر نیم فصل اول را هم قهرمان شدیم. در این فصل سختی های زیادی را داشتیم. در طول فصل مساوی های بدی گرفتیم ولی خدا را شکر توانستیم بازی های دیگر را با نتایج خوب به پایان برسانیم و شرایط خوبی را برای پرسپولیس رقم بزنیم.باقری در مورد امکاناتی که در این فصل در اختیار تیم های پایه قرار گرفته، گفت: شرایط خوبی داریم و مسئولان باشگاه امکانات خوبی را در نظر گرفته اند و آقای خلیلی هم زحمات زیادی را برای ما کشیده اند.دروازه بان امید پرسپولیس درباره حضور در تمرین بزرگسالان و کار با تیم امید گفت: آقایحیی بازیکن آماده ای را آنجا تحویل می گیرد اینجا آقااسماعیل بازیکن امیدها را آموزش می دهد و آموزش اینجا بیشتر است و آقایحیی بازیکنان بهتر و با تجربه تری سراغش می آیند.وی درباره الگوی خود در میان گلرهای شناخته شده، افزود: الگوی من در داخل که آقای پیام نیازمند است چون خودم پیکان بودم با آقاپیام کار کردم واقعا از فنی ترین گلرهای ایران است و خارجی هم مانوئل نویر را خیلی دوست دارم.باقری در مورد قهرمانی پرسپولیس در پایان فصل گفت: ما تلاش خود را تا آخرین لحظه انجام می دهیم و انشالله که بتوانیم در پایان فصل این اتفاق خوب را برای پرسپولیس رقم بزنیم.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مستحق پیروزی در دربی بودیم/ می‌خواهیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×