روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • در دربی رفت هم باید استقلال را شکست می‌دادیم/ مزد زحمات‌مان را با قهرمانی می‌گیریم

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در دربی رفت هم باید استقلال را شکست می‌دادیم/ مزد زحمات‌مان را با قهرمانی می‌گیریم از منبع برنا. "

در دربی رفت هم باید استقلال را شکست می‌دادیم/ مزد زحمات‌مان را با قهرمانی می‌گیریم

بازیکن تیم امید پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار امیدواری کرد تیمش در پایان لیگ مقام قهرمانی را به دست آورد.

امیرمحمدخارکش، بازیکن تیم فوتبال امید پرسپولیس، در خصوص بازی دربی برابر استقلال به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: بازی خوبی بود و ما نیم فصل اول هم لیاقت پیروزی در دربی را داشتیم. خدا را شکر توانستم با گلزنی در این بازی اتفاق خوبی را برای تیمم رقم بزنم. وی در مورد شرایط پرسپولیس در جدول رده بندی تاکید کرد: خدا را شکر ما توانستیم قهرمان نیم فصل شویم. تیم یکدلی داریم و توانسته ایم با این همدلی نتایج خوبی را کسب کرده و در صدر قرار بگیریم.بازیکن امید پرسپولیس با اشاره به حمایت بیشتر مسئولان باشگاه از این تیم افزود: در مقایسه با سال های قبل شرایط بهتر است و پرداختی ها و امکانات بهتری برای ما در نظر گرفته شده است. جا دارد ضمن تشکر از مسئولان از کادر فنی هم تشکر کنم که زحمات زیادی را برای ما کشیده اند و ما در تلاش هستیم مزد این زحمات را با نتایج و شرایط خوب بدهیم.خارکش در خصوص کار کردن با حلالی گفت: آقااسماعیل هم زحمت زیادی می کشند و توانستیم با زحمات کادر فنی و تلاش بازیکنان روند خوبی داشتیه باشیم و نتایج خوبی را کسب کنیم. وی در مورد شرایط خودش در تیم های پایه خاطرنشان کرد: من 10 سال است که در پایه های پرسپولیس هستم. من کارم را از بازی در رده نونهالان آغاز کردم و در حال حاضر در خدمت امید هستم. ان شاالله با روند خیلی خوبی که دارم به تیم بزرگسالان راه پیدا کنم. تیمی که در حال حاضر شرایط خوبی دارد و امیدوار هستم این تیم مثل سال های گذشته در لیگ قهرمان شود.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در دربی رفت هم باید استقلال را شکست می‌دادیم/ مزد زحمات‌مان را با قهرمانی می‌گیریم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×