روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دود سوء مدیریت‌ها به چشم سرخابی‌ها رفت/ ضربه بدی به پرستیژ ایران وارد شد از منبع برنا. "

دود سوء مدیریت‌ها به چشم سرخابی‌ها رفت/ ضربه بدی به پرستیژ ایران وارد شد

حشمت مهاجرانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا به اتفاقات اخیر در خصوص حذف نماینده های ایران از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد و تاکید کرد این ماجرا، اتفاق بدی با عواقب ناگواری برای فوتبال ایران محسوب می شود.

حشمت مهاجرانی، پیشکسوت فوتبال، درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: آن چه مسلم است این است که حذف این تیم ها از گردونه لیگ قهرمانان آسیا اتفاق تلخی است که به طور حتم یک شبه رخ نداد. در این زمینه به طور حتم از سال ها قبل مکاتبات و نامه نگاری هایی از سوی مسئولان AFC و فیفا صورت گرفته که طی آن ایرادها و مشکلات ذکر شده اما مسئولان ورزش ما به خصوص مدیران فدراسیون به آن توجهی نداشته اند و اگر هم پاسخی به آنها داده شده، قانع کننده نبوده است که امروز کار به جایی رسیده که تیم های برتر و پرطرفدار ما را از حضور در لیگ قهرمانان محروم شده اند.وی در تکمیل این صحبت های خود افزود: به نظر می رسد پاسخ هایی که از جانب مدیران ما به AFC داده شده مصلحتی بوده و برای سرپوش گذاشتن روی مشکلات و ایرادهای ما به آنها رسیده تا با باقی ماندن مشکلات و ضعف ها در نهایت دود این مشکل به چشم پرسپولیس و استقلال برود.سرمربی سال های دور تیم ملی ضمن ابراز دلخوری از ضعف مدیران فوتبالی در این ماجرا تاکید کرد: این اتفاق، اتفاق بدی برای ایران در عرصه بین المللی است و می تواند به پرستیژ ما در سطح آسیا و دنیا لطمات زیادی را وارد کند. زمانی که عده ای به دنبال سرپوش گذاشتن روی ایرادها و مشکلات هستند، نتیجه ای بهتر از این عایدمان نمی شود. وقتی با صداقت جواب نامه نگاری ها در سال های قبل داده نشد و به دنبال سرپوش گذاشتن روی مشکلات بودیم، AFC هم چنین تصمیم های بدی را برای ما می گیرد.حشمت مهاجرانی در مورد تبعات بدی که این اتفاق برای ما ایجاد می کند، به خبرنگار برنا گفت: آسیا میدان بزرگی برای این بود که بتوانیم فوتبالمان را به سراسر دنیا نشان دهیم و این محرومیت هایی که برای پرسپولیس، استقلال و گل گهر به وجود آمده باعث می شود نسل فعلی مربیان و بازیکنان این تیم ها لطمه بدی را ببینند و این مساله عواقب بدی را برای ما در پی خواهد داشت. باشگاه ها، مدیران، بازیکنان و حتی هواداران شان چه گناهی کردند که باید تقاص سوءمدیریت ها سال های قبل را بدهند؟!سرمربی تیم ملی در جام جهانی 1978 خاطرنشان کرد: سوءمدیریت هایی که باعث شد نمایندگان ایران قربانی شوند، باعث می شود فیفا و AFC از این به بعد با شک و تردید به فوتبال ما نگاه کنند و این مسئله برای ما که از پیشینه خوبی با حضور ستاره ها و لژیونرهای باکیفیت در سراسر دنیا برخوردار هستیم هم اتفاق ناخوشایندی است و می تواند به ضرر آنها نیز تمام شود.انتهای پیام //

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دود سوء مدیریت‌ها به چشم سرخابی‌ها رفت/ ضربه بدی به پرستیژ ایران وارد شد از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×