روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • کوتاهی مدیران سابق باعث حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا شد/ با ناتوانی مدیریتی قدم به فوتبال حرفه‌ای گذاشتیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کوتاهی مدیران سابق باعث حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا شد/ با ناتوانی مدیریتی قدم به فوتبال حرفه‌ای گذاشتیم از منبع برنا. "

کوتاهی مدیران سابق باعث حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا شد/ با ناتوانی مدیریتی قدم به فوتبال حرفه‌ای گذاشتیم

عباس کردنوری که از او به عنوان دومین مدیر باشگاه استقلال پس از انقلاب نام برده می شود درباره مسئله حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا صحبت کرد.

"عباس کردنوری"، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره مسئله حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: شک نکنید کوتاهی مدیران سابق باعث شده کار به اینجا بکشد و استقلال و پرسپولیس چوبش را بخورند. از شخص خاصی نام نمی برم و نمی توان یک نفر را مقصر اصلی دانست اما به طور کلی می توان گفت مجموع تصمیماتی نادرست منجر به این نتیجه شده است.وی عنوان کرد: واقعیت را نمی توان کتمان کرد. ما بدون تجربه وارد فوتبال حرفه ای شدیم. قالب قبلی فوتبال مان آن چنان بد نبود اما از زمانی که تصمیم به حرفه ای شدن فوتبال گرفتیم ناتوانی های مدیریتی مان مشخص شد. مسئول فوتبال فدراسیون است و بالاترین عضو این مرجع رئیس فدراسیون است. بالطبع خود فدراسیون است که به باشگاه دستور می دهد و از آن ها درخواست دارد.کردنوری در ادامه افزود: مسئولین باشگاهی تا حدودی مقصر هستند اما مقصر اصلی خیر. کسی که مسئول اصلی است، فدراسیون است. به طور مثال همین حالا اگر فیفا بخواهد با باشگاه ها در ارتباط باشد این ارتباط از طریق فدراسیون شکل می گیرد و در این مسئله بنده فدراسیون را بی تقصیر نمی دانم. ببینید، فیفا می خواهد از فوتبال حفاظت کند و این صنعت را به رشد برساند. با همین مقرراتی که البته انجام نشده و فدراسیون در انجام آن ها غفلت کرده. فیفا می گوید این قوانین و این دستورالعمل های من می تواند فوتبال را مستقل کند و از لحاظ اقتصادی به رشد برساند.پیشکسوت آبی پوشان درباره روند آن ها در لیگ گفت: هنوز بازیهای استقلال را دنبال می کنم. مربیگری مجیدی؟ برای این که خواسته های هواداران اجابت و تیم قهرمان شود 2 راه وجود دارد؛ جذب مربیان درجه یک خارجی یا استفاده از چهره های داخلی یک باشگاه. استفاده از چهره های یک باشگاه هم باید به شیوه ای درست باشد. روز اول روی مجیدی ریسک شد اما به نظرم این ریسک جواب داده. او مسیر را سریع تر از دیگران طی کرده. مجیدی بازیکن بزرگی بوده اما در دوران مربیگری هنوز بزرگ نشده که البته به حل این مشکل خوشبینم. استقلال تا امروز عملکرد خوبی داشته و امیدوارم با قهرمانی اش خوشحال شوم.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کوتاهی مدیران سابق باعث حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا شد/ با ناتوانی مدیریتی قدم به فوتبال حرفه‌ای گذاشتیم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×