روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک سنگینی به پرسپولیسی‌ها وارد شد/ afc بدترین تنبیه را برای ما در نظر گرفت از منبع برنا. "

شوک سنگینی به پرسپولیسی‌ها وارد شد/ afc بدترین تنبیه را برای ما در نظر گرفت

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد.

محمد برزگر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره تساوی سرخ پوشان برابر پدیده اظهار داشت: قبل از بازی هم قابل پیش بینی بود که پدیده در این دیدار با انگیزه و انرژی بالایی روبروی پرسپولیس به میدان بیاید که این اتفاق در جریان بازی رخ داد و پدیده موفق شد در این مسابقه به هدف مهمی که داشت، برسد. بازیکن اسبق سرخ ها افزود: انگیزه پدیده ای ها از یک سو و شوک بزرگی که به پرسپولیسی ها به خاطر حذف از آسیا وارد شد، از سوی دیگر، منجر شد که پرسپولیس با شرایط ویژه ای پا به این میدان بگذارد و این مسائل دست به دست هم داد تا تیم یحیی گل محمدی در این دیدار به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکند.پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط فنی بازی برابر پدیده تاکید کرد: پرسپولیس 20 دقیقه ابتدایی این شانس را داشت که حداقل دو بار دروازه حریف را باز کند اما بدشانسی و عدم تمرکز بچه ها این شانس را از آنها گرفت و در بدترین زمان ممکن در نیمه اول دروازه این تیم باز شد تا پدیده ای ها خوشحال به رختکن بروند. در نیمه دوم پرسپولیس نتوانست در موقعیت سازی مثل نیمه اول عمل کند و پدیده ای ها با هوشیاری از دروازه شان دفاع کردند تا به نتیجه دلخواه برسند. این تساوی چیزی از ارزش های پرسپولیس و تلاش بازیکنان کم نمی کند و اطمینان دارم این دو امتیاز در بازیهای بعدی برای این تیم قابل جبران است و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.چپ پای سابق پرسپولیسی ها در واکنش به حذف نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار برنا گفت: این اتفاق شوک بزرگ و سنگینی برای فوتبال ما به خصوص پرسپولیس بود. پرسپولیسی که در سال های اخیر جزو تیم های برتر آسیا بوده و تا مراحل بالای لیگ قهرمانان حضور داشته حالا باید دور از این رقابتها باشد. این مسئله می تواند شوک بدی را برای پرسپولیس در پی داشته باشد و برگرداندن تیم به شرایط عادی پس از این اتفاق خیلی سخت است. البته یحیی و همکارانش حرفه ای بوده و کارشان را خوب بلد هستند اما در مجموع این مسئله می تواند لطمات بدی را به پرسپولیس وارد کند.وی افزود: حذف از آسیا، فوتبال ما را وارد چالش بدی خواهد کرد و مدیرانی که با تعلل و بی تدبیری خود باعث شدند کار به اینجا کشیده شود باید پاسخگوی مردم و هواداران در ایران باشند. مدیران فدراسیون و مسئولان قبلی ورزش فقط وعده های توخالی به هواداران پرسپولیس و استقلال دادند و رفتند تا AFC به سخت ترین روش ممکن و به خاطر نداشتن فاکتورهای لازم برای مجوز حرفه ای تنبیه مان کنند.برزگر گفت: این اتفاق برای ما یک فاجعه است و مسئولان باید فکری برای برون رفت از این چالش مخرب داشته باشند و در غیر این صورت تبعات دیگری در انتظارمان خواهد بود.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک سنگینی به پرسپولیسی‌ها وارد شد/ afc بدترین تنبیه را برای ما در نظر گرفت از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×