روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • تکلیف مجوز سه ماهه براى تکمیل مدارک باید روشن شود/ امیدواریم با حمایت دولت و مجلس مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکلیف مجوز سه ماهه براى تکمیل مدارک باید روشن شود/ امیدواریم با حمایت دولت و مجلس مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود از منبع برنا. "

تکلیف مجوز سه ماهه براى تکمیل مدارک باید روشن شود/ امیدواریم با حمایت دولت و مجلس مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود

مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در خصوص مشکلات این باشگاه و روند حذف دو باشگاه پرطرفدار پایتخت از رقابت های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا ارائه داد.

به گزارش برنا؛ مصطفی آجورلو در خصوص این جلسه دگفت: در این نشست ابتدا از آقای آقا تهرانی ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس تشکر کردیم که به این موضوع توجه ویژه داشتند و بر اساس نگرانی های مردم با احساس مسئولیت در این خصوص از ما دعوت کردند تا مساله کنار گذاشتن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از مسابقات آسیایی را مورد ارزیابی و بررسی قرار بدهیم. همچنین آقایان راستینه، قاضی زاده هاشمی و آقای فروردین که همواره این موضوعات را با دقت نظر دنبال می کنند.مدیر عامل باشگاه استقلال اضافه کرد: آنچه مسلم است مسئله حذف دو باشگاه در داخل کشور و توسط کمیته بدوی فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده و دوستان در مجلس هم به این موضوع اشراف کامل دارند. این مسئله حالا به یک مطالبه عمومی مبدل شده که چرا چنین اتفاق تلخی رقم خورده و همکاری لازم با باشگاهها صورت نگرفته است. در گام بعدی پس از رد درخواست صدور مجوز حرفه ای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال سه ماه به ما فرصت داد که مدارک مورد نیاز را تامین و ارائه کنیم که بر اساس وعده و قول همین آقایان ما هم اعلام کردیم مشکلات و نواقص را مرتفع خواهیم کرد و استقلال و پرسپولیس مجوز لازم را دریافت می کنند اما حالا اعلام می کنند این مجوزی که به ما داده شده اصلا قانونی نبوده و باید تکلیف این مسئله روشن شود. باید مشخص شود که چرا فدراسیون فوتبال و این کمیته ها با استقلال و پرسپولیس چنین کاری را کرده اند؟ چرا این دو تیم حذف شدند و چرا پس از آن سه ماه فرصت برای تکمیل مدارک دادند و حالا که مدارک قبل از پایان آن مهلت تکمیل و ارائه شده می گویند اصلا دادن این فرصت قانونی و منطبق با آیین نامه نبوده است.آجورلو در پایان گفت: علاوه بر موضوعات مرتبط با مساله پرونده حرفه ای و حذف دو باشگاه در این جلسه به موضوع مشکلات جاری باشگاه ها و مسائل سال های گذشته پرداختیم که عامل بروز این مشکلات چیست؟ مساله اصلی و مطالبه امروز ما که مورد تایید AFC هم قرار دارد درآمدهای مشروع و قانونی فوتبال از جمله حق پخش و محتوا و تبلیغات محیطی است، مسائلی که جزو حقوق اصلی و درآمد پایدار باشگاه ها به شمار می رود و اگر این موضوع حل شود مشکلات باشگاهها در سال های آتی هم مرتفع خواهد شد. امیدواریم با حمایت دولت و مجلس محترم موانع و مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود تا دیگر شاهد انباشته شدن بدهی های گذشته و مسائل و مشکلات سال های قبل نباشیم.انتهای پیام //

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکلیف مجوز سه ماهه براى تکمیل مدارک باید روشن شود/ امیدواریم با حمایت دولت و مجلس مشکلات پیش روی این دو باشگاه رفع شود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×