روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با گل‌محمدی دنبال کسب ششمین قهرمانی هستیم از منبع برنا. "

با گل‌محمدی دنبال کسب ششمین قهرمانی هستیم

مدیرعامل جدید پرسپولیس با بیان اینکه این تیم از بهترین کادرفنی برخوردار است گفت: با یحیی گل محمدی دنبال کسب ششمین قهرمانی متوالی هستیم.

به گزارش برنا، رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس روز چهارشنبه در اظهار داشت: چالش های بسیاری در پیش رو است و امیدوارم با اعضای جدیدی که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای هیات مدیره معرفی کرد و استفاده از تمام ظرفیت های فوتبالی وفاقی ایجاد کنیم تا مشکلاتی که پیش رو است یکی پس از دیگری حل شود.وی افزود: وزیر ورزش امروز تاکید داشت که دغدغه های هواداران را حل کنیم و آرامشی را به تیم و هواداران تزریق کنیم.مدیرعامل جدید پرسپولیس در مورد اینکه صدری پس از جدایی باعث قطع همکاری با کارگزار شده، تاکید کرد: این موضوع را نمی دانم که قطع همکاری صورت گرفته یا خیر اما به محض اینکه آمدیم، کارگروه حقوقی و اقتصادی مشخص کردیم که فعالیتشان را شروع کنند.وی ادامه داد: اگر مهیا بود با این اسپانسر کار را شروع می کنیم. اگر بنابر قطع همکاری باشد، گروهی از حامیان مالی که داوطلب برای حمایت از پرسپولیس هستند را برنامه ریزی کنیم تا به باشگاه کمک کنند تا مشکلات عدیده چند سال اخیر پرسپولیس را حل کنیم. از صدری هم که تا دیروز زحمات باشگاه را می کشیدند، همکاری کنیم.وی در رابطه با اینکه آیا پرسپولیس می تواند به لیگ قهرمانان آسیا بازگردد یا خیر خاطرنشان کرد: این موضوع دارای شکل اداری است و باید این موضوع روند اداری اش طی شود. ما هم از حقوقدانان مجرب که سال ها کارشان در ورزش است، دعوت به عمل می آوریم تا ببینیم آیا راهی برای برون رفت از این شرایط وجود دارد یا خیر. دغدغه همه حل این مشکل است و تلاشمان را می کنیم. نه تنها باشگاه و وزارت ورزش بلکه دولت و خانه ملت تلاش می کنند این مشکل را حل کنند.وی در مورد حضور علی دایی روی نیمکت پرسپولیس و قطع همکاری با یحیی گل محمدی گفت: چنین چیزی امکان پذیر نیست. یحیی گل محمدی و کادر فنی ما حتی از نظر خود علی دایی هم یکی از بهترین کادرفنی های ایران و آسیا است و مستحکم تر با یحیی گل محمدی همکاری می کنیم تا ششمین قهرمانی را کسب کنیم.انتهای پیام//

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با گل‌محمدی دنبال کسب ششمین قهرمانی هستیم از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×