روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نفت مسجدسلیمان- استقلال؛ قهرمانی نیم فصل در نزدیکی کارون؟! از منبع برنا. "

نفت مسجدسلیمان- استقلال؛ قهرمانی نیم فصل در نزدیکی کارون؟!

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت 15:30 میزبان استقلال تهران خواهد بود.

به گزارش برنا؛ نفت مسجدسلیمان میان تیم های پرحاشیه لیگ برتر، پرحاشیه ترین بوده. آن ها از روز اول در گیر و دار انتخاب سرمربی شان حاشیه داشته اند تا همین امروز که تنها با یک برد در 12 هفته گذشته در رده پانزدهم لیگ قرار گرفته است. آن ها تقریبا در تمام فاکتورها جزء بدترین ها بوده اند و برای پیدا کردن نکته مثبت باید با ذره بین به جان پرونده آن ها در لیگ افتاد. تنها 6 گل زده اند و 15 گل خورده اند و در این زمینه هم بد بوده اند. تنهاخوش شانسی آن ها اختلاف کم تیم های پایینجدول است. سلیمانی ها می توانند با معجزه برد در این بازی حتی به رده دوازدهم فکر کنند. آن معجزه البته با توجه به امتیازگیری پدیده از پرسپولیس، چندان غیرممکن نیست. میرجوان 33 ساله بهترین گلزن آن ها است که 3 گل (50درصد) از گل های جنوبی ها را زده و کرار جاسم هم جزء تاثیرگذارترین های این تیم است. در شرایط عادی هم کرار و هم فراز کمالوند می توانستند به دنبال درخشش جلوی استقلال باشند اما نه حالا که لیدرها به جان سلیمانی ها افتاده اند.در سمت مقابل استقلالی قرار دارد که قهرمانی نیم فصلش را مسجل کرده، مگر آن که استیناف 2 امتیاز از آن ها کم کند. آن ها می توانند در این بازی دچار سندرم «با تساوی هم در صدر می مانیم» شوند و 3 امتیاز این دیدار را مانند دیدارهای مقابل فجرسپاسی و نساجی از دست بدهد اما اگر هوشمند باشند می توانند اختلاف خوبی با پرسپولیس که نفس به نفس این تیم جلو می آید ایجاد کند. زمین سلیمانی ها هم می تواند دیل دیگری باشد تا شاگردان مجیدی امتیاز از دست دهند. درست مانند بازی مقابل فجرسپاسی که نشان داد اگر زمین بد باشد استقلال حتی به تیم ها نه چندان قدرتمند هم امتیاز می دهد. در جمع آبی پوشان این روزها کوین یامگا مهره کلیدی است و اگر مهدی پور و نیک نفس مانند همیشه باشند، آبی های پایتخت می توانند مانند بازی مقابل تیم رده شانزدهم لیگ، به راحتی نفت را شکست دهند وگرنه مقابل تیم چهاردهم ناکام خواهند ماند.***استقلال تا اینجا بهترین خط حمله، لیگ، بیشترین برد و کمترین باخت را به نام خود سند زده که همه این رکوردها ممکن است در یک بازی شکسته شود.استقلال در صورت شکست با اختلاف بیش از 3 گل و برد با اختلاف بیش از 3 گل پرسپولیس صدر را از دست خواهد داد. نفت سلیمانی ها هم از این رتبه پایین تر نمی آیند اما در صورت برد با اختلاف بالا و شکست های سنگین تیم های بالای شان تا رده دوازدهم بالا می آیند.نفتی ها فصل گذشته در مسجدسلیمان استقلال فکری را متوقف کردند اما در تهران مقابل شاگردان مجیدی 1-0 شکست خوردند. درست مانند فصل قبل از آن. تساوی در مسجدسلیمان و برد در تهران برای استقلالی ها.انتهای پیام//

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نفت مسجدسلیمان- استقلال؛ قهرمانی نیم فصل در نزدیکی کارون؟! از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×